Dá se dokoupit příslušenství ke kočárku Joie Versatrax?

Zodpovězené
9. srp 2023

Ahoj,

mám zájem o kočárek Joie Versatrax 2v1. Jen jsem si všimla, že k němu neprodává žádné příslušenství – síťka proti hmyzu, pláštěnka a ani taška.

Musí být k němu všechno originál v této značce, nebo lze dokoupit i univerzální příslušenství?

Děkuji

Ahoj,

pokud kupuješ kočárek Joie Versatrax jako nový, tak v ceně kočárku je běžně zahrnuto základní příslušenství - pláštěnka do deště, držák na nápoj a moskytiéra.

V případě bazarové koupě je možné, že některé příslušenství chybí. Ne vždy lze originální příslušenství ke kočárku dokoupit a tak je tomu i v případě Versatraxu. Výrobce originální příslušenství ke kočárku Versatrax totiž samostatně neprodává. Dívej se tedy po některém z univerzálních a běžně dostupných, jako je například držák nápojů od značky Zopa.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka