Cybex Priam. Stojí za ty peníze?

Zodpovězené
3. srp 2021

Dobrý den,

přemýšlíme nad koupí kočárku Cybex Priam a chtěla bych se zeptat, jaký je Váš názor na něj a zda-li stojí do něj opravdu investovat.

Požadavky na kočárek:

  • hluboká korba a sporťák
  • lehká manipulace
  • skladný a ne moc těžký
  • použití převážně ve městě, ale musí zvládnout i terén
  • nechceme "trojkolku"
  • aby se sportovní sezení dalo polohovat až do úplného lehu a dalo se použít ve směru i protisměru jízdy

Popřípadě prosím, zda-li byste doporučila i nějaké jiné levnější typy, které by splňovaly požadavky.

Předem moc děkuji a přeji krásný den!

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Kočárek CYBEX PRIAM je podle mě takový král mezi kočárky - za tento kočárek bych těch peněz rozhodně nelitovala. Splňuje opravdu všechny Vaše požadavky - má krásně velkou a prostornou hlubokou korbičku a stejně tak prostornou sportovní verzi, je velmi snadno ovladatelný, skladný, kompaktní a není vůbec těžký. Do města je ideální, avšak i terén velmi dobře zvládne, protože má kvalitní odpružení všech čtyř kol a je to při jízdě skutečně poznat. Kočárek můžete nastavit po i proti směru jízdy a má krásně plynule polohovatelná záda a nožičky do úplného lehu. Navíc má enormně velký košík. Upřímně - kdybych neřešila finance, vůbec bych neváhala a do kočárku bych šla všemi deseti. 😇

Jako levnější alternativu bych Vám doporučila kouknout se na kočárky Cavoe Axo nebo ABC Design Salsa 4 Air - zkuste na ně mrknout a klidně se mě ještě na cokoliv zeptejte. 😇

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz