Carrello Bravo Plus, Bebetto Filippo, Bebetto Rainbow versus Riko Nuno. Který je nejlépe odpružený?

Zodpovězené
6. srp 2022

Ahoj,

potřebovala bych poradit ohledně pár kočárků pro 6-měsíční dítě.

Přemýšlím mezi Carrello Bravo Plus, Bebetto Filippo, Bebetto Rainbow, Riko Nuno.

Mé požadavky jsou:

  • dobře odpružený,
  • aby se dal nastavit nánožník a také rukojeť kočárku,
  • vhodný i na zimu,
  • cena do 6 500 Kč.

Je některý z mnou vybraných kočárků vhodný kandidát?

Máš i špatné zkušenosti s těmito kočárky?

Můžeš poradit i jiné?

Děkuji

Ahoj,

Tvůj výběr je různorodý.

V první řadě, všechny kočárky mají dvojité odpružení všech čtyř kol. Nižší 15 kg nosnost sedadla mají modely Bebetto Filippo, Bebetto Rainbow a Riko Nuno. Nuno dokonce mírně přesahuje Tvůj cenový rozpočet. Takže pokud chceš kočárek až do konce kočárkovacího období, tak od nich upusti. Zároveň jsou to kočárky s tvrdšími sedadly, takže bude zapotřebí dokoupit univerzální podložku.

Carrello Bravo Plus je novinkou na trhu, která je cenově dostupná. Navíc se svojí nízkou váhou (pouhou 9,9 kg) je nejlehčím modelem z Tvého výběru. Sedadlo má prostorné a je také poněkud tvrdší. Jeho kola jsou stejně odpružená jako u ostatních modelů. Doporučila bych Ti upřednostnit tento model.

Pozor ještě na výšku kočárku, tedy rodičovské rukojeti a výšky umístění sedáku. Všechny mají otočnou nastavitelnou rukojeť.

Rozdělují se však na kočárky:

Celkově s kočárky značek Bebetto a Riko osobně nemám zkušenost. Maminky je většinou hodnotí jako těžké a neforemné. Záleží však na Tobě, čemu dáváš přednost.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka