Adaptéry na kočárek Espiro one 2020 s vajíčkem JOIE i-Gemm 3. Jaké koupit?

Zodpovězené
2. říj 2024

Dobrý den,

potřebovala bych poradit, jaké adaptéry mám koupit na kočárek Espiro one 2020, když mám vajíčko JOIE i-Gemm 3.

Děkuji

Ahoj,

předpokládám, že si myslela model Espiro Only 2020. Kočárky Only mají společné adaptéry s modelem Yoga.

Najdeš je na našem e-shopu 👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/e...

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka