Adaptéry na Bebetto Tito 2020. Jaké budou pasovat s vajíčkem Joie +?

Zodpovězené
18. lis 2021

Dobrý den,

potřebovala bych radu ohledně adapterů. Známá prodává vajíčko Joie +.

Adaptéry
https://www.moje-miminko.cz/bebetto-adaptery-na...

Budou mi tyto adaptéry pasovat na kočárek Bebetto Tito 2020?

Budeme kupovat kočárek až po novém roce, tak potřebuji radu ohledně vajíčka a adaptéru.

Děkuji

Ahoj,

ano, tyto univerzální adaptéry pasují jak na autosedačky - vajíčka, značky Joie, tak na Cybex, Maxi Cosi, Kiddy a Besafe.

Bebetto Tito

Pokud bys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie