Adaptér pro kombinaci Cybex Aton Mi-Size a Bebetto Luca nepasuje. Co nám doporučuješ?

Zodpovězené
27. kvě 2022

Ahoj,

děkuji za odpověď na mou otázku https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

Adaptéry jsem koupila a nepasuje to tam. Nesedne to úplně do sebe a dost se hýbe to vajíčko na tom.

Co mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

Bebetto Luca se prodává i jako trojkombinace s tímto vajíčkem, takže by sedět skutečně měly.

Zkusila bych kontaktovala obchod, kde jsi kočárek zakoupila. Já takto na dálku nedokážu posoudit, kde je chyba. Někdy se bohužel stane, že určité modely vajíček nejsou kompatibilní s adaptéry, i když výrobce tvrdí opak.

Kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie