Může mít syn od 4 let už anatomický polštář?

Zodpovězené
8. lis 2022

Dobrý den,

sháním anatomický polštář proti roztočům, alergii atd. pro syna a na netu jsou miliony polštářů a nevím, který si vybrat co nejlépe. Jsou mu 4 roky.

Prosím, neposlala byste mi nějaký odkaz, který polštář by byl pro něj vhodný?

Děkuji a přeji Vám hezký den.

Krajňáková

Dobrý den,

ve čtyřech letech již syn anatomický polštář mít může. Jaký typ polštáře je nejlepší, je spíše otázka na ortopeda.

Důležité je, aby syn neměl nějaké potíže jako např. bolest za krkem či hlavy. Pokud by tyto příznaky byly přítomné, pak musíte zvolit jiný.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Pavlína Koucká