Lékařská zpráva. Vysvětlíte mi, prosím, jaký je závěr vyšetření?

Zodpovězené
3. led 2023

Dobrý den,

mohla bych poprosit o vysvětlení, jaký je závěr zprávy z vyšetření mé dcery?

Děkuji

Dobrý den,

omlouvám se, kardiologie není mým oborem, potřebovala bych nález s Vaším vyšetřujícím kardiologem zkonzultovat. Také bych k odpovědi potřebovala znát klinické obtíže, tj. důvod vyšetření. Takto vytrženo z kontextu bez znalosti těchto informací nejsem schopna závěr posoudit. Nezlobte se. Zkuste to zkonzultovat s praktickým lékařem či s kardiologem, který vyšetření provedl.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Pavlína Koucká