Bílé patro. Je to zvláštní?

Zodpovězené
26. zář 2023

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je mé patro zvláštní. Nemám na něm žádné boule, ani nic takového. Pravděpodobně mám zánět ucha, tak zda by to mohlo mít spojitost...

Děkuji

Dobrý den,

zatím jsem se nesetkala se změnami na patře souvisejícími se zánětem ucha. Z fotografie se kožní a slizniční problémy hodnotí velmi těžko, ale nepřijde mi na něm nic zvláštního. Je dle mého názoru pouze světlejšího koloritu.

Důležité je, zda nejsou přítomny nějaké další symptomy jako např. bolest, pálení nebo zda na něm není bílý povlak apod. Také zda neužíváte nějaké léky, zda nejsou nějaké změny i na jazyku.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Pavlína Koucká