Kožené úchytky na skříňkách. Máte někdo?

2veverka
23. dub 2024

Holky, má prosím někdo doma na skříňkách kožené úchytky? Zajímá mě, zda jsou praktické.

zuzkasim
23. dub 2024

Když si vezmu, že jednou za čas musím všechny úchytky vyčistit, kožené bych nechtěla. Proto je nemám.

zekrt
23. dub 2024

Máme, jsou krásné i praktické.

emillyhk
23. dub 2024

@2veverka Chvíli jsme je měli v dětském pokoji, v takovém tom věku kdy hrozí, že dítě blbě spadne. Jako designový prvek hezké, ale některé se neustále povolovaly (syn si s nimi ale občas hrál), manžel nikdy nevěděl, jak to pořádně chytit, mě to přišlo náročné na úklid...
Když to shrnu - na méně používaný kus nábytku ano, ale takové doma nevedeme, tak jsme se vrátili ke klasice.

konidana
24. dub 2024

Kuze je krasna a prakticka, ale kozena poutka na supliku nebo na skrini se moc neumim predstavit. Spis ze to je neobvykle...

2veverka
autor
24. dub 2024

@zekrt Prosim Te, cistis nejak ty uchytky? A nebylo by Ti proti mysli mi ukazat foto? Nemam predstavu, jak to vypada na vice skrinkach.

zekrt
24. dub 2024

@2veverka Jenom prachovkou od prachu. Za celý roky se žádná nevytrhla apod. Pošlu ti fotku do zprávy.

konidana
24. dub 2024

@zekrt muzes mi prosim taky poslat fotku pro inspiraci? Dekuji!

zekrt
24. dub 2024
konidana
24. dub 2024

@zekrt hezky! To stoji 4 eura jedna? No asi jo, za stovku kus. No ale mohli by mit treba aspon mnostevni slevy....

zekrt
24. dub 2024

@konidana Asi jo. Já je kupovala asi 7 let zpět a vím, že to vyšlo draho, ale vůbec se nezničily. Ona je má třeba i ikea, ale jen jednu barvu.

anpineapple
25. dub 2024

My máme na skrinich a komodě a super! Líbí se mi to jako designovka 😊
Ale třeba v kuchyni bych je nechtěla, tam si nedokážu údržbu představit 😁

2veverka
autor
25. dub 2024

@anpineapple A jaké máte barvy, můžu se zeptat?

anpineapple
25. dub 2024

@2veverka hnědé 😊 uchytky na skrin jsou z Ikey 😊 komoda včetně uchytek Scandishop

2veverka
autor
25. dub 2024

@anpineapple Děkuju! A spokojenost, ze bys nezměnila? Ano opotřebování nevadi?

anpineapple
25. dub 2024

@2veverka já jsem spokojena moc, chlapa jsem musela do toho chvilku přemlouvat, ale taky se mu to nakonec líbí 😁 kupujeme teď dům a určitě je budu chtít na vestavěné skrine i tam 😊
Jinak máme je cca 2 roky a musím říct, ze jsou porad jako nové! A to do těch skříní lezu dost často 🤭

2veverka
autor
25. dub 2024

@anpineapple To rada slysim. Ja jen - jak se prece jen trochu odrbavaji - si rikam: a jak dlouho jeste takto vydrzi?

anpineapple
25. dub 2024

@2veverka my je vážně zatím máme jako když jsme je koupili 😊 ale je třeba počítat s tím, ze se mohou poškodit snadněji než klasicke 🤷🏼‍♀️