Pozitivní ovu test?

28. dub 2024

Ahoj holky,

mam dotaz. Myslite dle foto ze je test pozitivni? Vcera carka byla slabsi, dneska takto. Od vcera mam bily silnejsi nebeuhledny hlen. Nicmene tento mesic se mi MS zpozdila o 5 dni, byla 37 dni. Nyni mi kalkulacka ukazuje ze bych MS mela dostat 12 coz je za me malo na lutealni fazi.. ale zda se tim ridit kdyz se MS posunula.

Diky moc

lencaa11
28. dub 2024

Ano je pozitivní a kalendář není 100% nezná vaše tělo ovulace podle testu proběhne

rosalindamelinda
29. dub 2024

Test je pozitivní, ale nesedí vzhled toho hlenu. Pokud je hlen už hustý, bílý a neprůhledný, pak to znamená, že ovulace proběhla.
Pokud máš dlouhý cyklus, ověřovala bych si ovulaci měřením BT. Když zhruba vysleduješ, kdy ovulace nastává, můžeš ještě poprosit svého OG o Folikulometrii, což je nejspolehlivější metoda na ověření ovu 😉

autor
29. dub 2024

@rosalindamelinda ona ta BT je nejaka zvlastni 😀

rosalindamelinda
30. dub 2024

Mě osobně to zapisování do aplikací nevyhovuje. Vzala bych si starý dobrý papír a nakreslila bych si podle teploty svůj graf. Abys měla aspon 2-3 grafy na srovnání, měřit aspon 3 m. V tomto grafu se nevyznám, to je nějaký kousek, v průběhu cyklu nebo už je to celý graf? Takhle se to nedá dost dobře poznat. Ale ovulace je prudký nárůst teploty, musí to vystřelit nahoru a převyšovat dosavadní teploty.

oli_123
17. kvě 2024

ahoj holky, chtela bych se zeptat na muj graf.
Mela dojit ms ale zatim nic

rosalindamelinda
18. kvě 2024

@oli_123 No a na co se ptáš, jak to myslíš, zeptat se na svůj graf? Je to normální a pěkný graf, krásná křivka, vzestup teplot a druhá fáze vyšší teploty. Pokud má již MS zpoždění, pak si udělej TT.

oli_123
Včera v 10:23

@rosalindamelinda spise na to mereni ze v 5h jsem mela 36,2 a za dve a pul hodiny 36,9 ale bolesti jak pred MS moc nemam