Ovu test. Co myslíte, je pozitivní?

stonko
14. lis 2020

Ahoj holky, co myslíte je pozitivní ovulační test? Včerejší s tou slabší čárkou a stou silnější je dnešní.

nikishkaaaa
14. lis 2020

@stonko ja bych se dnes zacala snazit, ale myslim, ze uplne pozitivni bude k veceru nebo zitra 😉

stonko
autor
14. lis 2020

Děkuji a taky bych řekla že ještě zesílí. No zkusíme a uvidíme 😉😀😀

madamas
14. lis 2020

Je minimálně těsně před pozitivitou, i když za mě pozitivní..dneska ideální den 😉

nikishkaaaa
14. lis 2020

@stonko urcite bych se začala snažit, podle mě idealne - dnes, zitra a pozitri 😀 ale uvidíš, jak se vam bude chtít 🙂

stonko
autor
14. lis 2020

Tak snad to vyjde. Snažíme se o druhý skoro rok a zatím nic 🥺

emmanessa
14. lis 2020

Mela jsem zrejme stejnou znacku jako ty tech testu,porad byly o nicem,uz jsem jim ani neverila a pak carka krasne zesilila,mozna jeste tak den a bude jeste jasnejsi..Kazdopadne uz bych radeji zacala🙂Nam se to minule povedlo a ted jsem 11.tt😊

nikishkaaaa
14. lis 2020

@stonko moc držím pěsti! Take se o druhe snazime uz rok, v cervnu se zadarilo, ale v 9tt se bohuzel ukazalo jako zamlkle a ja musela na potrat ☹ ted se snazime znovu. Vim, jak tezke je, kdyz menzes dorazi...hodne stesti!!! 🤗 jinak doporucuji ovul.testy Livsane z Benu (prouzky). Nebo znacka ovular. Ty jsou skvele!

stonko
autor
14. lis 2020

Tak to mě moc mrzí ale věřím že až bude ten pravý okamžik tak se každá z nás dočká vytouženého mrňouska 😉

stonko
autor
14. lis 2020

@emmanessa moc gratuluji a přeji hodně sil a zdravíčka 😉

emmanessa
15. lis 2020

@stonko Moc dekuju,tobe budu drzet palce🙂

hajglish
17. lis 2020

Mohu se přidát,je toto už pozitivní test? Tulení bylo v neděli,dnes a snad bude i zítra

stonko
autor
17. lis 2020

Za mě jasně pozitivní. 😉 Držím palečky 😉

hajglish
17. lis 2020

@stonko Dekuji,ale uz nejak nedoufam,ze to pujde normalne,snazime se uz rok a Vam preji tez hodne stesti ❤️

stonko
autor
18. lis 2020

Taky se snažíme rok ale já věřím že to půjde. Chce to hold čas a trpělivost. Též přeji hodně štěstí a snad vám to konečně vyjde 😉😉

hajglish
18. lis 2020

@stonko Napodobne ☺️😉