Clostilbegyt a dvojčátka. Máte zkušenost? Kolik miminek jste při braní Clostilbegytu čekaly?

24. led 2024

Ahojky chci se zeptat hlavne maminek co brali clostilbegyt kolik miminek ste čekali? Ja mam PCOS,menstruaci mam pravidelnou každých 27 dnú jenom ne a ne mít miminko..
3 roky se snažíme a od dneska jsem začala brát clostilbegyt 1-0-0
Až ted čtu riziko dvojčátek,trojčátek.
Možná stesuji ale zajíma mne kolik maminek při takovej malej dávce 1-0-0 počali dvojčátka.
Přiznam se že mám strach ale aj bych se potešila přece už nejakou dobu čekáme na miminko 🙂

lenickakl
24. led 2024

Mam jednoho syna.

pampeliska1313
24. led 2024

Brala jsem clostyl a mám jedno dítě🙂) ale je pravda, ze tehdy doktor rikal ze mi ani nezafungoval. I to se muže stát.)

uzivatelkapetra
24. led 2024

Tak při clostylu by se mělo zároveň chodit i na folikulometrii a tam by dr. viděl případných více vajíček k dozrání a upozornil by tě.
Já po něm třeba neotěhotněla. Zvláštní, že při PCOS máš tak pěkný cyklus, to i přes absenci ovulace?

autor
24. led 2024

@uzivatelkapetra mne ale gynekolog dlouhodobie léčil protože jsem mnela dlouhe cykly. A cysty skoro pořád. Posledne cca 2 roky se mi to konecne upravilo.

uzivatelkapetra
24. led 2024

A zkoušela jsi něco s inositolem? Máš asi nějakou lehčí formu a při PCOS prý docela pomáhá.

vercas89
24. led 2024

Čekám jedno miminko

marry94
24. led 2024

Brala jsem u oboh těhotenství a z každého jen jedno dítě

squezy
25. led 2024

Po clostiku bys mela dojit na folikulometrii,aby právě řekl,kolik se ti udělalo vajíček. Ja brala 3 cykly a udělaly se mi 3 vajicka,pak 2 a pak 1. U těch 3 me opravdu varoval, že z toho nohou být až trojčata a nedoporucoval mi se snažit. Každopádně ani jednou jsem diky clostiku neotěhotněla.

plea
25. led 2024

Hned první cyklus po nasazení 1-0-0 dvojčata 🙂

lucie7411
27. led 2024

Ja cekala trojcata, nakonec zustala jen dvojcata🙏🏾🙈