8 dní zpožděná MS a na testu nic. Stalo se vám to?

berenika5
20. pro 2014

Ahoj holky, budu rada za vase rady. Mam osm dni spozdenou ms. Je mi 26let nikdy se mi to nestalo. Bez HA jsem cca 2roky. Samozdrejme jsem nevydržela a delala jsem si mamatest hned 2dny po spozdeni. Na testu byl slaby duch. Opravdu hodne slaby. No a kdyz jsem testovala včera vecer po 7dnech spozdeni nebylo na max testu nic. Jsem nafoukla, mam zacpu a boli me bricho uz dva dny ale ms stale nikde. Stalo se to někomu taky a bylo z toho miminko? Moc diky za jakekoliv názory.

lv
20. pro 2014

Pokud mas negativní test, tak těhotenství to nebude, nějaká hormonální nerovnováha asi..

berenika5
autor
20. pro 2014

Ach jo, ale nikdy jsem rozhozene hormony nemela... jakto ze se to stane?

romantika
20. pro 2014

no za mne to muze byt oboji, tehu nebo spozdeni. takze cekat. druhé tehu jsem mela pozotivni test no sakra pozde, asi jsem otěhotněla před ms, pak se to tam pralo zda ne ci jo a prcek vyhral. tak snad vic jestli si mela nechraneny a je tam moznost. no a když zpozdeni tak to je hodne faktoru, stres, vyziva kde co. Pockala bych.

berenika5
autor
21. pro 2014

@romantika moc dekuju, jeste vydrzim. Zase si rikam ze kdyby se tam delo neco špatneho asi by me bolelo bricho. .. ale me je fajn. Tak uvidím budto přijde nebo ne. Moc diky za naději 🙂

akmitaf
21. pro 2014

@berenika5 ahoj taky myslím, že musíš počkat, bohužel. Jinak mamtesty jsou fakt na nic. Mě první ukázal ducha (hodně slabého) a druhý byl úplně negativní. Tak jsem ti koupila digitální a ten byl už zcela jasný. Bohužel už jsem si, ale zažila i to chem těhu. - Dr. říkala, že se prostě na miminko moc těšíme. Zkus koupit ten digitální test a uvidíš, co bude tam. Držím pěsti

berenika5
autor
22. pro 2014

Holky 11den a stale nic... digitalni test asi poridim dneska...

l_ora
22. pro 2014

Já mám pravidelnou MS po 28dnech, přesnou jak hodinky, nikdy se mi nezpozdila. Tento měsíc jsem měla spoždění 5dní v den kdy měla přijít MS jsem si dělala test a byl tam slabý duch, další dny už nic a pak přišla MS. Tak ať u tebe to vyjde 🙂

berenika5
autor
23. pro 2014

@l_ora dekuju taky jsem na začátku mela dusika ale ted uz nic a ms taky nic.. ani necítím ze by se něco chystalo. Al snad se to brzo nejak rozhodne... nebo se zblaznim.

lenickaa1
8. led 2015

Ahoj holky.. Tak ja po vysazeni prasku mela prvni mesic cyklus 28 dni, druhy mesic a pak i nekolik dalsich 32.. Jenze ted mam brouka v hlave 😃 10 dni po terminu a furt nic.. Picha me v podbrisku, ale to je tak vse.. Samozrejme test negativni mamatest.. Tady ctu, ze spise doporucujete digitalni test? Furt nevim, jestli mam cekat, az ta mrska zase prijde. Ale jelikoz 2 testy negativ, tak si nedelam moc velke nadeje..

kasparka1
8. led 2015

@lenickaa1 tak ja po vysazeni prasku jsem mela prvni cyklus po 28, druhy asi 35, a třeti už nebyl 🙂 čekala jsem na ms nějak 60 dni a nic , taky mě pak začalo píchat v podbříšku na vaječníku tak jsem šla k dr a ten zjistil velkou cystu .... nicméně po menstruaci po vsazeni jsem samovolně neměla rok, momentálně jedu na duphastonu. Takže počítej i s větším zpožděním než jen 10 dní .

sseessttrraa
15. únor 2015

@berenika5 můžu se zeptat jak to u Vás dopadlo? Jsem na to stejně teda spozdeni 6 dni, cyklus pul roku stabilni 29dni, mam tlaky v podbrisku, test sem delala 3.den o spozdeni a dnes 6.den po spozdeni a porad nic, byla bych rada aby to vyslo,jen nejak stracim optimismus.. ☹

lucinka58
15. únor 2015

@sseessttrraa A co říká těhotenský test? Já jsem asi taky divný případ. Při prvním nepovedeném těhotenství byl negativní test i 5 den od zpoždění, ukázalo se mi to až z krve. No, ale na druhou stranu u tohoto těhotenství (mám 27 denní cyklus) už bylo patrné těhotenství 28 DC a naprosto jasné // Takže ono to může furt vyjít 🙂 Kdyžtak si brnkni doktorce a jdi si nechat vzít krev 🙂

sseessttrraa
17. únor 2015

Test 3.den po vynechani i 6.den po vynechani je negativni. Dnes jsem 8. den po vynechani a testovala sem se rano a porad negatvni,k lekari jdu az 24.2. Tak nevim jestli mam cekat a nebo jit na krev uz driv. ;-

sari_nka
2. bře 2015

@sseessttrraa jak to dopadlo? Kdy nejdřív je tehu z krve poznat?

sseessttrraa
2. bře 2015

sari_nka ....9.den sem začala špinit, a dá se říct,že sem měla hodně slabou MS 5 dni...,volala jsem k MUDr.,po špinění sem se měla dostavit se vzorkem moče, a na další vyšetření. Zjistili mi moc kyselé PH a test z moče negativni, doporučili mi dietu na srovnání PH a vyčkat do dalšího terminu MS, ze by to z krve nebylo stejne patrne,ze jsou testy na 99% spolehlive. A potom pokusd se dostavi/nedostavi, budeme resit dal. Je to 50 % na 50%, buď budu těhu a nebo zdravotní problem. Rozhodla sem se netestovat, abych se nestresovala. KDYBY test vysel negativne, premyslela bych nad zdrav.problemy a to nechci. :-/ Nejhorší je mít trpělivost a zachovat klidnou hlavu.Ale je fakt,že má pořád pocit plnosti,sem nafouklá a mám citlivější žaludek,sem unavená a podrážděná. Ale i v praci toho mam nad hlavu,tak to muze byt i stres...

milca111
3. bře 2015

@sseessttrraa kup si od justu basico,je to bylinný přípravek na překyselení organismu, je vhodný pro plánované rodičovství,pomáhá oři početí a budeš se cítit lépe, mám ho doma a taky ho zase musím začít brát,už k jednomu tehu mi pomohl

sseessttrraa
4. bře 2015

@milca111 Díky zaradu, kde se to da koupit?

milca111
5. bře 2015

Musí se to pres někoho objednat kdo to dělá ten just,zkus se kouknout na netu, nebo kdyby jsi chtěla,tak ti to domluvim třeba pres moji kamarádku, ta just prodává

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru