Náhrada za Filii - úzká a drobná noha, nízký nárt, úzký kotník. Jaké máme možnosti?

Zodpovězené
18. říj 2020

Dobrý den,

dcera od prvních bot nosila pouze značku Filii, která jí dokonale sedla. Jelikož přestali distribuovat do zahraničí, musíme se podívat po značce jiné. Vím o Ricosta, Affenzahn - ale ty jsou už cenově (hlavně zimní modely) opravdu na hraně.

Máme ještě jiné možnosti?

Dcera má velmi úzkou a drobnou nohu, nízký nárt, úzký kotník. Celkově prostě maličká nožka ala Popelka 🙂.

Děkuji

Zdravím,

objevují se nové značky i na užší a normální nohu (záleží na přesných rozměrech), bohužel asi všechny dražší - Koel, již zmíněné Ricosta a Affenzahn, "nástupce" Filii Blifestyle. Na užší nohu jsou ještě Bundgaard Petit (ale ty jsou jen do vel. 25) a užší verze Jonap - Jonap Slim, nebo na nohu normálně širokou Protetika. Poslední dvě značky jsou levnější, Jonap sedí na nízký nárt a úzký kotník dobře, Protetika některé modely také, bude záležet na rozměrech nožky, aby nebyly moc široké.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot