2 novorozenci a jedno 3leté dítě. Jaké autosedačky zvolit do Ford Mondeo V Combi?

Zodpovězené
18. dub 2023

Dobrý den,

než začneme řešit koupi nového auta, hledáme možnost tří autosedaček do Fordu Mondeo MK V Combi, rok výroby 2016 - jenže potřebujeme dvě vajíčka. Dcerka má nyní Joie i-spin 360. Jako první autosedačku měla Cybex se základnou s upevněním na pás. Pokud by byla potřeba změnit dceři sedačku za něco jiného, tak není problém, když to pro ni bude vhodné.

Existuje pro nás nějaká kombinace autosedaček?

Děkuji

Dobrý den,
určitě existuje možnost, ale musíte opravdu vyzkoušet fyzicky. Nelze vyřešit takto na dálku. Jsou v autě 3 plnohodnotná sedadla? Spíše nikoliv... pak bude třeba se nevázat na isofix a všechny autosedačky připevnit pásy. U Fordů se také často stává, že mají v pásech airbag a pak by se vše také změnilo a muselo se využít třeba i přední sedadlo.
Pokud budete chtít využít našich zkušebních míst, pak si prosím zavolejte na pro vás nejbližší místo a domluvte se na rezervaci termínu a určitě nějaké řešení najdeme.
Děkujeme

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz