Klouby. Mohu kolagen a případně jaký (nejlépe přírodní), když stále kojím?

Zodpovězené
23. lis 2020

Dobrý den,

nevím zda je tato otázka na Vás či na praktického lékaře, ale stále kojím, už ne plně a bolí mě hodně klouby v kolenou. Nateklé nejsou, ale chrupká v nich. Potřebovala bych kolagen, nejlépe přírodní a v lékárně řekli, ať se raději zeptám doktora.

Moc děkuji předem za odpověď.

Dobrý den,

v případě bolesti kloubů doporučuji si od praktického lékaře vyžádat vyšetření na ortopedii. Bez ortopedického vyšetření a určení příčiny obtíží, nemá užívání léků význam. Léčba musí být cílená.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz