Krvácím. Poznal by Dr. na UV nebo zrcátkem, že začíná potrat?

kopecka9999
11. únor 2024

Dobrý den včera potvrzeno těhotenství jelikož jsem začala špinit tak jsem jela na pohotovost a tam mi to potvrdili ale neříkal ze by jsem delo něco špatneho ale asi tak půl půl hodině jsem se se fakt rozkrvacela a do teď to nepřestalo myslíte že by doktor poznal na ultrazvuku nebo zrcátkem že začíná potrat děkuji za odpověď 😏😌

zununa
11. únor 2024

@kopecka9999 . nejspíš potrat, pokud to není špinění. Určitě bych jela do nemocnice. Krvácela jsem také a byl to potrat.

kopecka9999
autor
11. únor 2024

@zununa zítra jdu na gindu a malého jsme to taky dostala tak uvidím 😏

adruska27
11. únor 2024

@kopecka9999 no, já, když jsem začala krvácet, také jsem jela na pohotovost a na utz bylo miminko v děloze i se srdíčkem, pak jsem se rozkrvácela a druhý den jsem potratila, takže prostě takto to nepoznají, bych řekla … Já měla ale dost bolesti i … to bylo pak jasný už ….

kopecka9999
autor
11. únor 2024

@adruska27 zítra jdu na gindu právě tam byla i čistá 12 cm tak třeba praskla jen cista a buďe to v pohodě ale spíš se bojím že ne 😏

adruska27
11. únor 2024

@kopecka9999 tak záleží, jak moc krvácíš a jakou to má barvu 🥺 ale strašně moc držím palečky !!! 🥺🍀

ina10
11. únor 2024

@kopecka9999 nemusí byt potrat, ale prasklý hematom, proto to může krvácet a to fakt dost, hodně tmavě rudá krev, bez bolesti, u potratu snad ty bolesti jsou (ale s potratem zkušenosti nemám), měla jsem to taky, 2x a mimčo vydrželi, chtělo to absolutní klid na lůžku, se divím, že ti nedali PN!!! Určitě tam zajeď a trvej na PN.

zununa
11. únor 2024

Držím palce!!

kopecka9999
autor
11. únor 2024

@ina10 zítra hned v osum jdu na gindu treba to bude ještě dobre nemá žádné velké bolesti a krev je fakt tmavá uvidím dám vědět mám doma malého prcka tak snad přibude i druhé mimco dám vědět jak to dopadlo 😌😪

kopecka9999
autor
11. únor 2024

@zununa děkuji možná to bude ještě snad v pohodě uvidíme

kopecka9999
autor
12. únor 2024

@ina10 tak jsem potratila bohužel

andromeda818
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ina10
12. únor 2024

@kopecka9999 to mě mrzí.

adruska27
12. únor 2024

@kopecka9999 Tak to mě neskutečně moc mrzí, buď silná, bolí to neskutečně, ale ty to zvládneš, držím pěstičky 🍀🤍

kopecka9999
autor
12. únor 2024

@adruska27 naštěstí už jednoho malého špunta mám předtím jsem nám povedl napoprvé a bylo vše v pořádku tohle jse nám taky povedlo napoprvé tak snad cca za dva měsíce jse povede i to další 😌

adruska27
12. únor 2024

@kopecka9999 určitě povede! Já v to věřím 🤍🍀 já nemám bohužel žádné mimčo, snažíme se už dýl a od potratu zatím stále bez úspěchu 🥺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru