Narozeniny. Co koupit 6letému?

misaa56
28. dub 2024

Ahoj, chci se poradit. Syn je pozvaný na oslavu narozenin kamaráda že školky. Já vůbec nevím co mu máme koupit? Kloučkovi bylo 6

somalicats
28. dub 2024

@misaa56 zeptej se rodičů oslavence.

ireniq
28. dub 2024

@misaa56 taky bych se zeptala rodicu, co by ho potesilo, nebo syn at se zepta primo jeho. Pokud nereknou nic konkretniho, tak malym Legem nic nezkazis (myslim malou krabicku asi za 200-300, ne ty pytlicky z Alberta), nebo nedavno jsem kupovala ve Sparkys hlavolamy - jezek v kleci uz je pryc, ten druhy vyfotim 😉 cena taky 200-300. Nedavno jsem taky kupovala tvorivou sadu na ryti+tisk, v prodejne FlyingTiger, to bylo teda pro holcicku, ale slo by i pro kluka, jestli rad tvori.

gruyerre
28. dub 2024

@misaa56 taky kupujeme lego. Náš syn dostal lego, nerfku, nějaké auto, ze všeho měl radost 🙂

misaa56
autor
28. dub 2024

@somalicats
@ireniq oslava je zítra a do obchodu dneska 😅 něco vyberu

somalicats
28. dub 2024

@misaa56 Tak klidně nějakou tu malou sadu lega 🙂, tím se nezkazí vůbec nic. Jinak já se vždycky rodičů ptám, co by dítku udělalo radost, to spíš pro příště (u nás už oslavy s kamarády frčí na plný plyn, navzájem se zvou, takže to už řeším relativně často).

pipi_puncocha
28. dub 2024

Když nemáme tip od rodičů, tak kupujeme malé lego a nebo nějakou hru - mám ráda řadu Kvído od Albi, mají různé mazací fixy, pexesa, logické hry, mého syna to baví.

rebe
28. dub 2024

Pro školkové kamarády vždycky dcerka vyrobí přáníčko a potom kupujeme nějakou drobnost na tvoření cca za stovku. Snažím se nekupovat hračky a sladkosti, těch máme sami doma až nad hlavu.