Kámoška je s mým ex....

annacb
21. dub 2024

Ahoj holky, dřív jsem chodila s chlapem v té době jsem měla pár dobrých kamarádek.. S chlapem to ale nějak nedopadlo, v té době mel hodně malé dítě a pořád mluvil o bývalce, a strašně pil, tak jsem to ukončila.. Moje kamarádky to věděli co se stalo proč to bylo jak pil atd konkrétně ta jedna asi nejvíc … Minulý rok jsme měly s tou kamarádkou zaplacený pobyt jenže já dostala anginu.. dala jsem ji dopředu vědět, že pobyt musím bohužel zrušit, že mám ATB .. Jestli chce ať jede klidně s nikým jiným.. (měla dostatek času).. Ona se na mě strašně naštvala a od té doby se spolu nebavíme a to jsme spolu 3 roky byly skoro každý den…
Teď nějak nedávno poznala toho mého ex který je měsíc od rozchodu (stejné důvody jako semnou - alkohol) no a on mo každý den, vypisuje ať se ji ozvu, že ji to mrzí, ať ji napíšu a pořád se do toho plete.. Už jsem mu řekla, že je to mezi námi a pokud ji to tak mrzí ať se ozve sama, že ona odstřihla mě ne já jí … Bylo mi divné, že se ji takhle zastává ..
No a co se nestalo, teď o víkendu, přišli spolu ruku v ruce ke mě do práce (mám pocit, že se jako ukázat protože mohli jet kamkoliv jinam) ale je to divné, že mi furt píše ať se udobříme ale má bývala kamarádka, když mě viděla v mé práci (muselo ji být jasné, že je možnost mě tam potkat) úplně předemnou utekla… Nějak to celé nechápu … Trochu mě trápí i to, že jemu 3 poslední vztahy ztroskotaly kvůli stejné věci a já nechci aby ji ublížil, je to hodná holka…
Říkat ji ale něco nemá asi cenu, protože by si myslela, že s tím mám problém .. Jako trochu mě to zaráží nikdy bych si s kamarádky ex nezačala ale srdci neporučíš a navíc už je to dávno… ale chování jeho ani její moc nechápu … 🤷🏻‍♀️

moudivlacek
21. dub 2024

já bych to absolutně neřešila, tebe se to nijak netýká, kamarádka je svéprávná a pokud ty jsi ji nebyla varováním, jaký ex je, tak je to jen a jen její problém, jako podivovat se nad tím můžeš, ale nepletla bych se do toho.... a hodná holka Ti nevím, ale abych odstřihla kámošku jen kvůli tomu, že má ATB a nemůže jet na wellness či co to bylo, zas taková kámoška to nebyla ;)

sorboni30
21. dub 2024

@annacb nech ji. Přijde si na to sama.. pokud se při ní nezmění. I to se totiž stává. Chlap dělá bordel, jedné, druhé..a přijde třetí která je pro něj NEJ a změní se a seká latinu. Nech ji tak. Bud se sama ozve nebo ne.. Kamarád je ten který přichází, když všichni odchází.

annacb
autor
21. dub 2024

Holky máte pravdu plést do toho se nemá cenu …
Přijde mi to divné ale nějak mi to nevadí už jsem jinde spíš to její chování moc nechápu … Strašně ji to mrzí chce se usmířit a pak ani nepozdraví a uteče předemnou … Připadá mi to dětinský … ale co už asi zbytečné řešit, každý jsmě nějaký ☺️