Stříhání nehtů miminka. Máte tip, jak to ulehčit?

verisek001
8. kvě 2024

Ahoj, chci se zeptat, jestli je u vás respektive u vašeho miminka taky vždy takový boj mu ostříhat nehty na rukou? U nás je to vždy s řevem a pláčem už 8 měsíců. Případně, máte nějaký trik, jak to ulehčit?

galatea_a
8. kvě 2024

Nejlépe ve spánku. 🙂

marieklubicko
8. kvě 2024

@verisek001 zásadně ve spánku nebo při kojení.... 🙏😁

mysh_me
8. kvě 2024

Striham od narozeni kdyz spi. Mam uz vytipovanou fazi spanku, kdy ho to nevzbudi. Pri kojeni by to taky slo… akorat bych potrebovala nejaky tip na nehty na nohou, je totiz hrozne lechtivej a to proste neprojde 😅

junomcgaff
8. kvě 2024

Když je doma partner, něčím ji zabaví a já stříhám 🤣

el_dorra
8. kvě 2024

Stříhal jsem taky ve spánku...

kleio
8. kvě 2024

Nevím, čím stříháš, ale nám pomohlo pořídit místo nůžek kleštičky, to snášel mnohem lépe.

kubesovaadelka
8. kvě 2024

@verisek001 dceři 2 a čtvrt roku, do roku a třičtvrtě to jakstak šlo u tabletu s pohádkou, od té doby ale jedině ve spánku, strašný boj to býval, všichni zbytečně vystresovaný. Raději počkám až usne a tak po 5-10 minutách po usnutí nastoupim a je to hned. Však ona na to jednou přijde že to nebolí a je to potřeba. Jooo a když byla ještě menší, mela dcera takový otočný stoleček s balanční deskou, kde všude dokola byli různé hračky, posadila jsem ji do toho jak do chodítka a na nohách strihala v tom neboť neviděla přes ten stůl, že mám nůžky 😁

exbordelar
8. kvě 2024

"Kvuli tem zpropadenym nehtum si uz zadne dalsi miminko neporidim!" jsem si vzdycky rikala. Mam tri 😆 No nehty byly hruza, kdyz byli mimina. Ve spanku to neslo, bo se okamzite vzbudili. Kdyz byli vzhuru, tak to neslo uz vubec. Takze jsem to nechavala prerust a pak to postupne uloupla 🤷‍♀️ Prezili to vsichni bez ujmy a zatrhnute kuzicky. Cca od 10 mesicu to zaclo byt v pohode. Nasadila jsem babickovsky ton, povidala, rychle strihala a slo to. Vydrzet, prezit a za chvili to bude v pohode 👋🏻😅

jana_zofie
8. kvě 2024

Ve spanku, v nositku a pozdeji u videa "old McDonald had a farm".

nektarinka123
8. kvě 2024

V tomhle veku jsem uz poustela televizi. Protoze jinak se u nas na televizi nekoukalo bylo to jako magnet a sedeli mi uplne klidne tech 5 minut.

piskotek2023
10. kvě 2024

Nejlépe ve spánku. 😃

monaluza
11. kvě 2024

@verisek001 u nás pomáhalo dojet s kočárkem někam na stavbu, zaparkovat ho před největším jeřábem/bagrem a mohla bych mu uříznout klidně i celou nohu, aniž by si toho všiml 🤣

pampelina18
11. kvě 2024

Normálně ostriham,když na mě sedí nebo si hraje.