Potratová pilulka. Jak jste to zvládly?

lenda93
22. pro 2023

Dobrý den, včera jsem měla první potratovou pilulku a zítra jdu na druhou. Jak jste to zvládly vy? Mám z toho docela strach. Miminko si bohužel kvůli finanční tísni nemůžeme dovolit, doma máme jednu holčičku. Dost jsem četla o tom, že se tato metoda nepovedla a holky musely jít stejně na chirurgický zákrok. Může se i stát, že po druhé tabletce bude plod stále žít? 🙈

lencaa11
22. pro 2023

@lenda93 může se to stát že tělo vše neodstraní může tam zůstat něco málo záleží v jakém TT taky můžete bejt oba prášky vyvolávají stahy dělohy ...každá jsme jiná a každá žena to zvládla jinak hlavně ať jste v pořádku ☘️☘️

lenda93
autor
22. pro 2023

@lencaa11 jsem právě úplně na začátku, po vynechání MS, ale už byl vidět zřetelně vacek... No uvidíme, děkuji ❤️

hezz17
22. pro 2023

Ze by plod zustal zivotaschopny je spis rarita. Muze se stat, ze se nevylouci vsechno. Pak se po kontrolnim UZ muze dat dalsi tableta nebo instrumentalni revize.

freemind87
2. led 2024

Byla jsem 2x u prvního jsem opravdu krvácela u druhého to trvalo asi hodinu křečí, den menstruace... ale spíš ta psychika, protože jsem děti opravdu chtěla, ale okolnosti byly proti mě. Někdo holt jak já koukne na trenky a otěhotní, pak jsem možná byla zas těhotná, měla jsem pozitivní dva testy a nejspíš jsem samovolně potratila, toho jsem se bála a je to i v konraindikacich, že každý další ukončeni touto metodou může způsobit, že žena může samovolně potracet. Další plánované těhotenství jsem pak krvácela a hodně se bála, ale je otázka jestli to prostě nebylo jen věkem atd. Mimo jsem nakonec i přes krvácení donosila a je zatím a doufám že mi imalne dalších 50 let naprosto zdravý