Potrat doma tabletkou. Máte zkušenost?

9. bře 2024

Ahojte, mate s tym skusenosti, zijeme v zharanici? Rano som si uz davala podla pokynov lekara, uz mi tie fyzicke bolesti davaju zabrat, pomaly si vyrovnavaju tym psychickym.
Mozem podla vas ist pod horucu sprchu? Dal mi aj tabletky proti bolesti, ale podla mna nezaberaju.

Nuti ma ist aj na velky zachod.

1pomnenka
9. bře 2024

Bolestivé stahy dělohy k tomu patří. Pokud nejsou léky proti bolesti nasazeny včas, může se stát, že nezabírají.

autor
9. bře 2024

@1pomnenka zobrala som este pred uzitim potratovej

1pomnenka
9. bře 2024

Sprcha ti trochu pomáhá nebo je o stejné?

autor
9. bře 2024

@1pomnenka ano s nou je lepsie. Vypadavali mi uz aj zrazeniny. Pred ich vypadavanim mam najvacsie bolesti. Ale az take, ze sa mi toci hlava a je mi zima

reeeza
9. bře 2024

Budeš mít porodní kontrakce, stahy dělohy a otevírání děložního čípku jsou velmi bolestivé. Mě prášky na bolest vůbec nezabíraly. Ale každá žena to má jinak..
Budeš se zřejmě i vyprazdňovat a chodit na velkou.
V momentě kdy se kontrakce zkrátí a pauzy mezi nimi budou minimální tak zkus tlačit!! Sprcha by možná mohla pomoci nebo zahřívání břicha.
Držím palce ať to zvládneš.

Tak za dva, tři týdny se objednej na utz kontrolu. Musí zjistit, že jsou všechny tkáně pryč a děloha čistá.

Jinak v rámvi prvních dvou týdnů ještě mohou jít ven tkáně ( placenta - záleží v jakém jsi týdnu) či sraženiny ( i velké chuchvalce). Neboj, je to normální...

1pomnenka
9. bře 2024

Vydrž, někdo má takové bolesti, že klečí ve sprše a nemůže vstát, dokud není po všem. Nestůj, když se ti točí hlava. Vyzkoušej, zda by se ti v kleče neulevilo.

autor
9. bře 2024

@reeeza
@1pomnenka akurat pred chvilkou som mala silnu kontrakciu az tlaky na konecnik, utekala som na zachod a vypadla zo mna velka zrazenina a hned sa mi ulavilo. Teraz to zacina opat. Vypadli zo mna aj tabletky, tak si musim dat este pod jazyk a potom zhltnut. Ach....

bejuna29
9. bře 2024

Mě na první fázi pomáhal algifen (kapky) to jsem celou noc prokrvacela a šly kusy sliznice. Nebolelo to, ale ztratila jsem hodně krve, až jsem šla do mdlob. Motala se hlava a hucelo v uších. Pak ustalo krvácení. Den byl klid a další den najednou velmi bolestivé kontrakce, na ně nic na bolest nepomůže. Ulevovala jsem si nahratymi polštářky na břicho a pak teplou sprchou. Bolest odešla až s poslední kontrakci, kdy ze me odešlo celé to plodové vejce. Držím palce, ať to máš co nejdřív za sebou.

autor
9. bře 2024

@bejuna29 je vidiet ten plodovy obal? Zatial vidim iba zrazeniny a raz take biele rasovite nieco. Som si myslela ze tabletka, ale nebola to ona.

reeeza
9. bře 2024

Z někoho vyjde celé plodové vejce ( ze mě tak vyšlo) ale je to prý ojedinělé. Většinou odchází kousky sliznice a všeho, plodové vejce praskne uvnitř a ven to nejde vcelku...

Jinak pokud nechceš najít plodek ( nevím v kolikátým jsi tt), tak se v tom možná ani moc nepitvej...jsou to přroště různý kousky všeho možného, ani nevím jak to popsat...

bejuna29
9. bře 2024

Já zazila potrat 2x...poprvé jsem plodovy obal neviděla...teď podruhé ano. Ty sliznice to je neco jako jatra. Ten plodovy obal byl takový velký tvrdý podlouhly různých struktur a barev. Byl v kuse. Ale moc jsem to nezkoumala. Jen ze to bylo jiné než co ze mě šlo předtím.