Špinění v 5. tt, ale gestační váček je prázdný. Je to v pořádku?

kratochvilovaniki
25. dub 2024

Ahoj,
chtěla jsem se Vas zeptat zda máte někdo zkušenost.
Dneska ráno jsem byla na prohlídce a doktorka mi řekla že jsem v 5tt a bohužel zatím je vidět jen váček. Mám přijít za dalších 14 dní, jestli se to změní. Ale během dne co jsem byla v práci jsem začala špinit a malinko mě bolí v podbřišku. Je to v pořádku? Nebo mám raději ještě zajít k doktorovi.

helen_h
25. dub 2024

@kratochvilovaniki Špinit můžete i z důvodu gyn prohlídky. Nebo se v těle něco děje... Jsou to prostě začátky a nezbývá než vyčkat, jak se vše vyvine. Lékař by Vám myslím dnes už nijak nepomohl, buď je to prosperující těhotenství, nebo ne, to se postupně ukáže.
Ale špinění nemusí znamenat nic hrozného, pokud to není vyloženě krev.

kratochvilovaniki
autor
25. dub 2024

@helen_h Dobrá, asi zbytečně hned plaším, ale vystrašilo. Tak ještě počkám a uvidím.

merope
25. dub 2024

@kratochvilovaniki Přesně takhle jsem to měla - doktorka mě ani nechtěla vzít, že nic neuvidí, vzala mě jen kvůli tomu, že to bylo po 5. pokusu IVF a moje první těhotenství. Já měla tu krev i červenou. Dokud to je jenom špinění, tak se bere, že to je v pořádku a dost běžné. Podbřišek mě bolel cca do 9tt - prostě se zvětšuje děloha.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru