Jak je toto možné? 😇

24. dub 2024

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/7843...

Rekne mi nekdo, jak je toto mozne? 🤗
Kdyz se ani nehybe a neovlada sve telo, jak je uvedeno v clanku

blecha94
24. dub 2024

Normálně. Jeho žena se hýbe a svoje tělo ovládá.

sanoela
24. dub 2024

A jsou třeba i injekce na podporu erekce při ochrnutí od pasu dolů. Možné je vše dneska 😉

mabs
24. dub 2024

Mě se to nezdá. On nemůže ani mluvit, ale postaví se mu? Nevěřím na přirozené početí.

uzivatelkapetra
24. dub 2024

Jako krásné možná, ale hlavně šílené. Ona bude šťastná, že se jí narodilo dítě a zároveň naprosto nešťastná, že jí umírá/umřel manžel a otec toho dítěte. Bude to mít hrozně těžké.
Ale zase úmrtí manžela během těhotenství (i když plánované) taky může mít dopad na celé těhotenství či na dítě přímo.

evik19
24. dub 2024

Způsobů, jak mohla otěhotnět, si dokážu představit víc. Jí i dcerce bych přála co nejhezčí život a jemu, aby se moc netrápil, ale aby se porodu dočkal, pokud si to přeje.

rejalin
24. dub 2024

V teto oblasti jsem trochu zasvěcená, minimálně co se týká ochrnutí po úrazu michy 😃 to, že je ochrnuty, tak neznamená, že nemá erekci či ejakulaci. To je u každého individuální. Paradoxně u té michy na tom s erekci atd bývají hůř paraplegici (ochrnutí pouze od pasu dolu) oproti kvadruplegikům (ochrnutý i trup, horní končetiny). Pokud to někomu nejde, existují takové stimulátory (pánský vibrátor řekněme), které napomáhají. Popřípadě přímý odběr spermatu a umělé oplodnění.. takže možností je mnoho..

mabs
24. dub 2024

@rejalin jenže on není ochrnutý. Má ALS.

escapelle
24. dub 2024

Taky nevěřím tomu,že pocali přirozeně. Asi půjdu proti proudu,ale ta žena mi vůbec nesedí. A nelíbí se mi ani její prezentace příběhu. Kterej je Teda dost desnej. Je to hrozný. Určitě to nemá snadný,to chraň bůh. Jen mi prostě nesedí a hodně věcí které napsala se mi nelíbi,respektive jak je napsala.

lauriak
25. dub 2024

Erekciu ovlada iny typ svalstva ako ruky,nohy atd. Preto, sa aj muzovi nepostavi na povel ako ked pohnes rukov. Tato problematika bola spominana aj vo filme o Stephenovi Hawkigovi, ktory s rovnakou diagnozou pocal s manzelkou 3 deti. 😉

autor
25. dub 2024

@lauriak aha, tak to jsem nevedela a film neznam, ale dekuji

izz76
28. dub 2024

Je to možné,to ze neovládá tělo, neznamená ze se mu při vzrušení neztopori penis.

izz76
Autor odpověď smazal
Zobraz
Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru