Spánek. Čím to může být?

rezena12
15. dub 2024

Ahoj holky. Naší malý bude za 4 dny 9 měsíců. Posledních 14 dnů možná už déle začala v noci spat hrozně.. budí se co hodinu někdy i co půl hodiny se řevem. Otočí se na břicho a řev.. jede takhle nonstop až do rána začne to někdy kolem 10,11 od 7 do ty doby spí bez problemu i na brichu.. jak začne 10,11spusti až do rána..
pomůže vzít z postylky pochovat, někdy dat prso (stále kojim) usne polozim do postylky a opět za hodinu to stejný. Už melu z posledního.. čím to muže být? Skončí to někdy? 🤦‍♀️🤦‍♀️

palja
15. dub 2024

@rezena12 takhle to měly obě dcery. Pomohlo si je vzít k sobě do postele a spaly se mnou, jinak by se nikdo nevyspal.

rezena12
autor
15. dub 2024

@palja to jsem zkoušela a děla úplně to stejný. 🥲

4formy
15. dub 2024

@rezena12 růstový spurt??? 🤔😉

orangutan123
15. dub 2024

To může být cokoliv...separačka, zuby, nová dovednost 🤷‍♀️ náš malej spí na prd už od narození, ale některá ty období byla ještě víc na ho*no 😂

nektarinka123
15. dub 2024

@rezena12 pricin muze byt nekolik, tak jak psali holky. Vzdy si rikej, je to jen obdobi. Mam trochu starsi holcicku a taky nektere noci spi lepe a jine spatne.
Muzes ale skouset jine pyzamko, zmenit teplotu v pokoji, dat ji k sobe do postele, nebo jit spat jen vy dve do jineho pokoje….

andreacantu
18. dub 2024

@rezena12 zuby, rust, sny, chybi mama, spatna poloha, nejde zabrat….cokoliv. U nas to bylo to same. Aby jsme se vyspali tak jsem ji dala mezi nas a spala jako spalek. A pak zase zacala spat treba po mesici normalne sama. Byl klid. A po case prislo zase neco jineho a sla zase mezi nas…..je to normalni do dvou let je to porad neco v noci se spankem v ruznych vlnach. Ted ma 2.5 a chybi mi u nas v posteli tak zase se budim ja a nejradsi bych se zachumlala do jeji postele.

rezena12
autor
18. dub 2024

@andreacantu jenže u nás v posteli to stejný řev řev řev ale bejem dne je v pohodě

andreacantu
18. dub 2024

@rezena12 a mate tmu? Nebo nejakou mini nocni lampicku? Jeste me napada horko/zima…

rezena12
autor
18. dub 2024

@andreacantu ano máme tmu. Už to trvá pravé 15 dni. Spinka spinka vzbudí se revem vytahnu z postele za par minut spí. Polozim a za chvíli zas někdy po půl hodině někdy po hodině.. zkoušela jsem ji mít i na sobě a řev řev není to mnou tak nevím