Jaké písničky posloucháte s dětmi, aby vás také bavily?

deberus
14. čer 2022

My klasika Svěrák a Uhlíř... lidovky...pak co nám nabídne rádio... A nově jsme objevili MOUCHY. Ty mě teda překvapily, má to nápad a hudba je poctivá. Řekla bych pro děti 3-10 let, ale baví to vlastně i mě a manžela....Na youtube jsem našla jen 3 písničky, děti je chtějí slyšet pořád dokola... Co frčí u vás?

madaki31
14. čer 2022

@deberus štístko a poupěnka 😊 a tatínek je Slovák takže ještě Miro Jaroš, ten je hodně do moderna 😊

krisstina93
14. čer 2022

Tak nějak klasika co poslouchám sama, většinou poslouchám rock a metal, hlavně anglicky, takže to poustim a když si chtějí něco pustit vyloženě děti, tak poustime třeba pisnicky z animáků.

emillyhk
14. čer 2022

@deberus Syn je teprve batole (17m), ale nejvíc miluje Marka Ztraceného 🙈 Jako nic proti, chvíli to zvládnu... Ale moje Imagine Dragons vyloženě bojkotuje, tak trochu trpím 😂. Lidovky nesnášíme oba.

felixfelicis
14. čer 2022

Jako mala jsem mela rada Kouzelnou fletnu. Ted jsem zkusmo pustila par arii a ohlas byl uspokojivy. Je takova "pisnickova"🙂 Ve skolce detem pousteji Vltavu, Let cmelaka a podobne veci. Nebo jakekoli moje oblibene pisnickare.

deberus
autor
14. čer 2022

@madaki31 přijde mi, že těm Slovákům to jde líp...🙂 Jaroš má super klipy. A ty MOUCHY jsou právě taky moderní...možná tip pro vás 🙂 Takový praštěný ženský/holky...ale není to infantilní a ani debilní...lepší výraz jsem nenašla

jannym
14. čer 2022

Deti jsou odchovane na roku a metalu, ted kdyz uz maji svuj nazor tak chteji poupenku a stistko, nebo takove ty lidove co zpivaji ve skole a skolce a nedavno jsem svoji skolacce rozsirila obzory i o Slitra a sucheho - potkal potkan potkana a ma to jako jazykovou rozcviku do dramataku, je uplne konsternovana z toho, ze se da tak rychle zpivat…

deberus
autor
14. čer 2022

@krisstina93 ano...písničky z filmů taky posloucháme...kdo nezná Elzu, jako by nežil...nebo Trollové... a dětem se má nabídnout všechno...i metal, proč ne 🙂

deberus
autor
14. čer 2022

@emillyhk chápu 🙂 Ztracený by koukal, jaké má fanoušky...Imagine taky milujeme 🙂 nám lidovky neva, přijdou mi jako takový základ, s dětmi jsem si zase oživila nějaké ty skákavé psy 🙂...

vikysek0987
14. čer 2022

Malé je úplně jedno co se líbí mě, takže u nás jedou její hity a to Štísko a Poupěnka, Smejko a Tanculienka....Už se celkem těším i na něco normálního 😁

deberus
autor
14. čer 2022

@jannym slitr a suchy! nojo, to taky dohledám a budu poustet...děkuju! děti se třeba u babičky naučily na Kabáty...a doma si říkají ted hodně o ty MOUCHY... zatím ta tvorba vypadá nadějně...ale nenašla jsem víc než 3 písničky na youtube...

zuzkasim
14. čer 2022

Od Hradišťanu Studánko, rubínko a Hrajeme si u maminky. Ty jsou naše nejoblíbenější, Svěrák s Uhlířem jsou až za nima. Miro Jaroš, ale po čase už mi pak taky lezl na nervy🙂 A jo, Suchý, Šlitr, ale to až teď školačce, dřív ani ne.

deberus
autor
14. čer 2022

@vikysek0987 🙂 jsou to malí šéfové....ti prcci naši... u Štístka skřípu zubama...dobrej je taky Kašpárek v rohlíku...a naštěstí se objevilo teď i něco novýho...ty MOUCHY, zkuste je, to se dobře poslouchá, i když je to pro děti

deberus
autor
14. čer 2022

@zuzkasim dohledám si...díky za tipy...🙂

madaki31
14. čer 2022

@deberus na mouchy kouknu 😊 Jaroš se mi celkově líbí nejvíce, poučné, moderní a takové více rytmické pro mě 😊 ale táta ji učí stejně nejvíce Kaliho a Ďuricu 😂

jannym
14. čer 2022

Jo a nevim od koho to je, ale dcera prisla nedavno od mamky a furt si brouka neco o kreckovi, co ho porazila zeleznicni vlecka…uz to uci i syna…a desne se u toho oba tlemej, tak doufam, ze tam neni nic sprostyho..

deberus
autor
14. čer 2022

@jannym :D zjistěte mi...to vypadá vtipně....pusťte jim Čůrej sem, čůrej tam od Kašpárka v rohlíku, to se taky potleměj... Nebo od MOUCHY Kakadu - a budou si zpívat: Jsem papoušek kakadu, a du a du...to jede v hlavě i mně...nebo My jsme mouchy a máme bzukotšoooou...

korin
14. čer 2022

Pokáče a Michala Horáka. Miro Jaroš už je moc nebere, Hradišťan taky ne. Svěráka ještě občas chtějí. Děti mají 5-10 let.

deberus
autor
14. čer 2022

@madaki31 :D budou mít děti širší záběr, tak to má bejt 🙂

drep
14. čer 2022

Moje tříletá dcera má úplně nejradši Karla Kryla (absolutně top je Bratříčku, zavírej vrátka) a jinak jedeme v lidovkách, i já je mám hrozně ráda. Ale je fakt, že Štístka a Podobné jí zatím úspěšně tajím.

jannym
14. čer 2022

@deberus tak jsem to nasla, od Mladka, a koncito ze uz nebude delat na kolejich bobky, leda by mel odrazove stopky (takze uz chapu proc se to synovi tak libi - skolkovy zachodovy humor vse co je spojene s vylucovanim je strasne zabavne)

95newmommy2020
14. čer 2022

Český nesnesu. Poustim anglicky klasiky. Wheels on the bus, Marry had a little lamb, atd Hey kids, BOB the Train, little baby bum, bounce patrol.
Jo ne ze by mě to tak bavilo, ale dá se to 😄

deberus
autor
14. čer 2022

@drep kryla jsem měla taky ráda už jako dítě, je to určitě i o té nabídce rodičů...případně MOUCHY bych netajila, má to náboj, krásná kytara a harmonika...prostě dobrá kvalitní hudba, texty vtipné...a trocha rocku a punku v podobě Kašpárka by taky nemusela být na škodu 🙂

deberus
autor
14. čer 2022

@jannym tak to se směju jak pitomá :D bobky baví všechny děti

gracinka7
14. čer 2022

@deberus poslouchají to, co já, občas písničky z pohádek. České ani slovenské šílenosti typu Fíha tralala jim pouštět odmítám.

deberus
autor
14. čer 2022

@gracinka7 rozumím, mně jich taky dost vadí...Jaroš ne...Kašpárek ne...a nov+ MOUCHY, jestli ještě neznáte, zkuste, třeba budete mile překvapená...na mě vykoukly na facebooku i instagramu

aneta15
14. čer 2022

@deberus u nás frcel Kašpárek v rohliku, teď už jsou větší a hrajou u nás Rybičky 48😁

hezz17
14. čer 2022

Rozhodne nejradsi maji Raketou na mars, Hrobaře, Ja som mala žužužu😀

deberus
autor
14. čer 2022

@aneta15 takže jdi domu, ivane... :D

michaela666
15. čer 2022

Aby mě bavily? Poslouchá stejnou hudbu jako my. Od metalu přes rock, lidovky až po Nohavicu. První písnička, na kterou v 7 měsících "tancovala" byla Štefan od Hrdzy. 😃 Potom to byly písničky z Disney pohádek - Moana a Trollové.
Teď miluje Smejkal a Tanculjenku a jejich písničky s vlkem, ale z toho mi řádně hrabe. Leo Marriocholli má super předělávky, ty můžeme poslouchat vždycky.
Díky za tuhle diskuzi, aspoň vyzkouším něco nového.

tahejhula
15. čer 2022

Syn si sám pouští na YouTube kanál Hurá, dětské písničky. Jinak se mnou poslouchá to, co pustím. A já nejsem na zbytečné řeči, takže to bývá Bach, Vivaldi, filmová muzika Hanse Zimmera a Ennia Morriconeho, Doldingerův doprovod k filmu Das Boot je také luxusní, Davy Spillane, bratři Dannovi a vůbec irské vodrhovačky, občas sjedeme Čechomor.