Špinění. Biochemické těhotenství?

6. dub 2024

Ahojte, potřebovala bych poradit. Jsem po zamlklém těhotenství v 8t. Skončilo to spontánním potratem, dělohu a vaječníky podle kontroly v pořádku. Po jiste době jsme se začali zase snažit, mám tak par dnů zpoždění s MS..tudíž v úterý jsem si dělala test a byl tam viditelný slabý dušík, ve čtvrtek už ten dušík byl na hledání pod světlem..a dnes opět trochu silnější ale ne tak jako v úterý (vyhodila jsem je, ať se netrápím) v to úterý, kdy jsem se testovala jsem totiž slabe spinila..na wc papíru ruzovo, nebo světla krev, ale to mám až do dnes…tak si říkám třeba biochemii…, ale doteď nemám silnou menstruaci, furt stejně spinim.., nic mě ale neboli, tak se bojim mimodelozniho, ale to bych měla mít jasne pozitivni test? V pondělí volám doktorce :(

rosalindamelinda
6. dub 2024

Ahojky, no a byla po ZT potřeba revize dutiny děložní nebo tak něco? Pokud ne, tak tím líp, protože děloha by měla být naprosto v pořádku. Ale obávám se, že tak jako tak po těch potratech může být menstruace prostě rozházená a jiná než předtím (stejně jako po porodech). To možná vysvětluje to špinění. Jak jsme tu teď řešili jinde, tak špinění přece jen není ms. Hlídala bych si, jestli se dostaví správná ms-krvácení, délka atd. Jestli je cyklus stejný. Možná bych šla k doktorce v pl.dnech a nechala si změřit výšku děložní sliznice být tebou. Jinak sledovat ovulaci, brát vitamínky 😉

makmak28
6. dub 2024

Kolik je pár dnů zpoždění a jak dlouhý míváš cyklus? Ovulaci sleduješ, víš, kdy byla? Konzultací u lékaře určitě nic nezkazíš, ale myslím, že i tak bude brzo něco poznat. Pokud nemáš žádné bolesti, tak se zkus do pondělí hodit do klidu (vím, že se to snadno řekne), stejně sama doma přes neděli nic nevykoumáš. Zkusím tě povzbudit, řeším obdobnou, možná ještě trošku horší situaci - do včerejška MS (8 dní) při tom mívám obvykle 4-5 dní, bolí mě střídavě v podbřišku a poslední tři dny se po "koncovém" špinění rozjelo krvácení, které ani při MS nemívám tak silné a ve čtvrtek jsem objevila ducha, takže budu znovu testovat zítra ráno a v pondělí také volám na gyndu... Nejsi v tom sama 😉🫶 Držím palce a v pondělí si dáme vědět, co ty na to? 🙂

autor
6. dub 2024

@rosalindamelinda děkuju za odpověď ❤️ už jsem psala i jinam a bohužel nikdo nic. Jinak revize nebyla nutná, odešlo opravdu vše, na kontrole doktorka zkontrolovala dělohu a vaječníky a řekla, že je to v pořádku. Já měla predtim nízký progesteron a tím pádem nepravidelnou MS. Teď mi bylo řečeno, ze když se tělo krasne vycistilo samo, můžeme se snazit..když se menstruace nedostavi, tak od dalšího cyklu mám brát duphaston, jenže mě prave zarazil ten duch na testu, když před týdnem tam nebyl. Jsem smířena s tím, ze by to bylo biochemické, kdyby tam teda něco bylo, ale myslela jsem, že to má vypadat jako menstruace a silnější. Ale ze mě jakoby nic neteče..jen spinim ale už skoro týden 🙈

autor
6. dub 2024

@makmak28 vy jste tu fakt zlaticka ❤️ takhle, já měla po porodu synka (3 roky) nepravidelnou MS…dříve jsem ji Dostávala 15…, pak 20..pak i dele…. Naposledy 24.2, nicméně si říkám dobrý, týden +,- zpoždění je normální, pak v pondělí k večeru začalo to spineni tak jsem si říkala zeby? Tak v úterý si udělala test a opravdu viditelný duch…ale ve čtvrtek už to nebylo jako v úterý…a stále spineni…, k ovulaci..dříve jsem mývala anovulacni cyklusy, tudíž jsem přestala furt vše měřit a zkoumat a nechala to na tom, ze až to vyjde tak to vyjde.., jenže jsem nečekala, ze zase něco takovýho😞 jak říkám, kdyby to byla normální menstruace tak mě to tak nerozhodi jako tohle. Jinak taky ti držím palečky ❤️ abych tě trochu uklidnila, tak třeba moje známá má 3 děti a normálně do 3. Měsíce menstruovala🙈 tudíž ani nevěděla, že je těhotná a od doktora pak dostala pěkný céres😃😃

makmak28
6. dub 2024

Já to taky poslední dobou pořád někde čtu, že ta měsíční krvácení pokračují a chuděry ani neví, že se něco děje... Každopádně já si s příchodem MS říkala: ok, tak nic, zkoušíme dál a test jsem ani nezvažovala, jenže jsem byla u obvodní a když jsem zmínila svou nepochopitelnou mega únavu, tak se mě ptala jestli nemůžu být těhotná. Nejdřív jsem si říkala, že je to blbost, akorát mi končí menses, to bude jen jarní únava, ale sestřička i doktorka právě říkaly, že v dnešní době už to bohužel není nic neobvyklého, tak mi to nedalo a test jsem prubla. 😁 A vzhledem k tomu, že na začátku prvního těhu jsem špinila a doktor mi oznámil hematom, tak teď prostě čekám, protože dneska už je vážně možné kde co... A jelikož jsem první těhu zaznamenala právě kvůli špinění strašně brzo, tak ani nevím, jak vypadají pořádné // protože já jsem si udělala jeden test, byl na něm duch, špinila jsem, tak jsem mazala na gyndu. Dneska už to tak jednoznačné nemám, cyklus se mi ustálil teprve před měsícem, jinak to byla katastrofa, takže fakticky horší než loterie. Jojo, necháme se překvapit, co jiného zbývá 😁🩷

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru