Pozitivní tt po menstruaci. Může to být biochemické?

srdcenet
18. kvě 2020

Ahoj holky, má někdo obdobné zkušenosti.. dělala sem si tt v první den vynechání menstruace bílo, další den bílo , další a 4 den sem to dostala ale jen 2 dny pak jsem si dělala po 3 dnech test znovu protože mi bylo divně a mám vetší prsa🤣 a test pozitivní ... ale dnes je test opět negativní... myslíte že to bylo biochem.?

kuttu
18. kvě 2020

@srdcenet pozitivni jak??Pokud duch nebo ryska,tak asi vadnej test

srdcenet
autor
18. kvě 2020

@kuttu byl to růžový duch...

nat
18. kvě 2020

@srdcenet bílo to zřejmě biochemické tehu,měla jsem to samé

radulka57
18. kvě 2020

@srdcenet děláš tu stejnou značku testu?

srdcenet
autor
18. kvě 2020

@radulka57 dělala sem dr max... Ještě sem zkoušela jiný livsane... také si myslím že “to” odešlo 🥺

kuttu
18. kvě 2020

@nat Tak je to možné,ja kdyz mela jednou bipchemko,tak jsme mela slabě pozitivni test,zadnyho ducha,a test zacal slábnout a přišla MS...spis bych to ale tipla na vadnej test
...jakoze by byli tri negativni,jeden radoby pozitivni a jeste po MS

srdcenet
autor
18. kvě 2020

@kuttu ano je to divné... nejhorší je že člověku svitla naděje... ale ta jak se říká umírá poslední🙂🙃

radulka57
18. kvě 2020

@srdcenet mě přijde divný ze si měla MS jen 2dny! Přece kdyby to chtělo odejít tak normálně s celkovou MS... jestli se ms nerozjede zas, zkusila bych test

srdcenet
autor
18. kvě 2020

@radulka57 děkuji😍 zkusit můžu, mně přijde ještě divné že jsem neměla i slabě pozitivní test před tou MS pokud to bylo biochem...

radulka57
18. kvě 2020

@srdcenet jak silne bylo to krvaceni

srdcenet
autor
19. kvě 2020

@radulka57 oba dva dny takové silnější a pak jak když utne a nic...

ruzova_pastelka
19. kvě 2020

Spíš vadný test než biochemické, jeden z těch dvou po menstruaci. Držím palce, aby byl vadný ten negativní! Zkus to znovu, uvidíš. Maličká šance je, já jsem to měla podobně a těhotná jsem byla, ale podle dr je to jeden případ z tisíce...

kvetuska145
20. kvě 2020

Ja to tak mela v prosinci. Prisla ms ale slaba. Takze tenkrat me vubec nenapadlo, ze muzu byt tehotna. Taky mam nepravidelnou ms. Za 14 dni me bylo zle a byla jsem u dr na preventivce a rekla mne, at zkusim test. Za dva tydny tam byly // ale stejne to nedopadlo. Tenhle mesic mam uplne stejnou zkusenost. Ms jsem mela 1 den pak spineni . Test jsem si delala 4 den po ms a negativni. Zkusim ho jeste za dva tydny. Jsem zvedava co z toho bude. Mozna uz si to namlouvam po te zkusenosti z minula, ale kdo vi.. takze sance je 😊

srdcenet
autor
21. kvě 2020

@kvetuska145 snad to brzy bude tak jak si přejem... snažím se na to nemyslet a užívat si na 100% své již brzy dvou leté dcerky.. to bude Tvé první?

mesic123
Autor odpověď smazal
Zobraz
kvetuska145
21. kvě 2020

@srdcenet ano je prvni 😊 uz se snazime pres rok😊 dneska me teda jaksi pobolivaji prsa a je mi od rana nejak soufl. Mozna uz to mam v hlave, ale vcera nic a dneska tohle. Mozna jsem uz divna 😀 mam jenom strach aby to nedopadlo jak minule no 😣

srdcenet
autor
22. kvě 2020

@kvetuska145 ty brďo... kdy má (nemá) 🤪 přijit MS?

srdcenet
autor
23. kvě 2020

@kvetuska145 ahojky jakpak Ti je?

kvetuska145
23. kvě 2020

@srdcenet ahoj, no vcera jsem zacla testovat 6dc ovulku, a docela silna byla druha carka, ale pozitivni nebyl. Mam jit na gyndu v pondeli, tak si udelam jeste test tehotensky, protoze to bude 10 den od ms. Ale pochybuju, ze by se tam neco ukazalo. Prsa me boli, tak to spis priklanim k ovulaci ale tu jsem mela vzdycky az spis ke konci cyklu. Nevim tenhle mesic je jakysi divny. 😀 Trapi me uz od prosince, kdy sem potratila tlak v pobrisku a caste curani. Na urologii jsem byla tam nic. Tak to bude asi neco z gyndy. Kdyz jsem tam volala, ze mam doporuceni, tak mi dr tak nejak jako naznacila ze uz se uviidme tenhle rok po 3. Ale ja za to nemuzu, ze me to trapi. Je to fakt neprijemny ty bolesti v podbrisku a caste curani. Chci byt fit, at se co nejdriv zadari😊🥰

agony28
21. únor 2021

Holky obnovují diskusi já mám po ms furt takto pozitivní test nevím co si myslet

kvetuska145
22. únor 2021

@agony28 nekdo muze mit ms 🙂 zaznamela si nejakou slabsi ms nebo neco? Ja bych zkusila za dva dny test znovu, jestli sili a pokud ano zavolala bych dr ☺️

agony28
Autor odpověď smazal
Zobraz
agony28
22. únor 2021

@kvetuska145 na živo je silnější

agony28
22. únor 2021
kvetuska145
22. únor 2021

@agony28 to je krasna carka ☺️ Zavolala bych dr 😊

agony28
22. únor 2021

@kvetuska145 já tam zítra jdu raději aby to nebylo mimoděložní 🥺

kvetuska145
22. únor 2021

@agony28 drzim palce a dej vedet jak si dopadla☺️

kvetuska145
23. únor 2021

@agony28 tak jak?

agony28
24. únor 2021

@kvetuska145 jsem v nemocnici na utz slova doktora šíleně velká sliznice 🤷🤷🤷 teď mi vzali krev a za dalších 48h znova když jsem říkala že to mohla dělat i moje Dr tak Dr řekl že kdyby to bylo mimoděložní tak abych byla tady 🤷🤷🤷

kvetuska145
24. únor 2021

@agony28 Tak snad všechno dobře dopadne, já měla neco podobného před rokem. Držím moc palce. 😘 A v děloze nic neviděl?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru