Pozitivní test nebo prosvítající čárka?

markyzzaa
17. říj 2017

Dobrý den , ahoj.

Chtěla bych poprosit o radu ohledně těhotenského testu.
Dnes bych měla být 6-10 dní do menstruace ( nevím to jistě protože jsem po revizi v 9tt a toto by měla být moje druhá MS , takže nedokážu spočítat na den přesně kdy přijde)
Snažíme se s manželem o miminko a včera a dnes jsem si dělala testy. Řekla jsem si ze to proste zkusím 😀 na testu s 25 jsem měla čárku která byla vidět opravdu jen když jsem se na test poradně zaměřila. Z dálky není vidět. Dnes jsem si dělala mamatest 10 a je to úplně to samé přesto že má být citlivější.

Není možné že jak test nasaje moč tak by mohla čárka spíše prosvitat než ze by byla pozitivní?

U prvního těhotenství jsem testovala den před MS a čárka byla hodně slabá, ale nemusela jsem ji tam hledat.

markyzzaa
autor
17. říj 2017

Jinak prsa mám citlivější , ale jen sem tam mě v nich zabolî nebo píchne a podbrisek mě už nějakou dobu poboliva a sem tam píchá a dloube. Jenže to muže být i PMS. Před MS mě vždy bolí prsa a břicho. Ale teda nepíchá.
Nechci si zase dělat naděje. V prvním těhotenství jsem si je taky dělala a jak to dopadlo ☹

petrasipkova1
17. říj 2017

Za mě koupit digitální test a nemusíte nic řešit 😊

markyzzaa
autor
17. říj 2017

@petrasipkova1
Mají ho ve všech lékárnách?

nc30
17. říj 2017

@markyzzaa Urcite Dr.Max

petrasipkova1
17. říj 2017

@markyzzaa snad ano,určitě v těch větších,u nás na malém městě jo mají. Tak zkus 😉

markyzzaa
autor
17. říj 2017

@petrasipkova1
@nc30
Díky holky 🙂 snad to vyjde. A když ne teď tak třeba příští měsíc 🙏

galatea_a
17. říj 2017

Zkus udělat test za pár dní 😉

markyzzaa
autor
20. říj 2017

Tak jsem si prave ted udělala test 👶

akinorev10
20. říj 2017

@petrasipkova1 ono se rekne koupit digitalni test..ja uz ho shanim tyden 😁 Ve trech mestech v lekarnach maji jen ty obyc. testy..ani v Dr. maxu nemaji digitalni, kvuli nejakemu vypadku dodavatele..takze za me naprd 🙁😐

markyzzaa
autor
20. říj 2017

@akinorev10
Já ho taky sehnala až ve třetí lékárně. Všude byl vyprodaný. No nakonec jsem ho sehnala a vyšel mi před třemi dny negativní. Dnes jsem nakonec koupila v Benu nějaký jejich test který ukáže už 4 dny před MS a muže se dělat kdykoliv během dne a je pozitivní

petrasipkova1
20. říj 2017

@akinorev10 já jsem ho sehnala hned i na malém městě,tak by mě nenapadlo,že to může být problém 😁 ale už je to 4 měsíce skoro,no. Mně teda vždycky vysel, ale testuju až okolo menstruace.

nc30
20. říj 2017

@markyzzaa gratulace😘

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru