Možné těhotenství. Co myslíte?

marta_kovar
8. dub 2020

Ahoj holky, dneska mám 10 dnů do menstruace a mám dlouhé cykly asi 38 dnů. Plodné dny nehlidam. Teď jsem si delala testy. Je vážně možné ze to konečně dopadlo!? Jsem z toho hrozné nesva. 9 měsíců se snažíme a z toho jeden potrat. Mám bolest prsou a podbrisku. Čárky mi prijdou dost viditelné.

lachtanice86
8. dub 2020

@marta_kovar muze být ale jeste to může dopadnout jakkoli.

denisa777000
8. dub 2020

@marta_kovar zkusila bych ještě radši nějaký lepší test třeba ten digitální od clearblue a budes to vědět na stopro😊

marta_kovar
autor
8. dub 2020

@denisa777000 Mám to v plánu. Děkuji. Snad konečně to vyjde.

baarus21
8. dub 2020

@marta_kovar no vypada krasne pozitivne.... a kolik dni mas po ovulaci, ze mas jeste 10dnu do ms??

marta_kovar
autor
8. dub 2020

@baarus21 Upřímně nevím. Ale dle všeho byla na začátku.

alilali
9. dub 2020

@marta_kovar Hezky pozitivní 🙂

marta_kovar
autor
9. dub 2020

@alilali Jsem objednána na gynekologii tak se snad dozvíme něco víc a lepší zprávy. 😊

corry21
9. dub 2020

Pokud byla ovulace dřív tak by i menstruace byla dřív, ne až za těch deset dni. Za mě je test jasný a přeju ať všechno probíhá jak má 🙂

marta_kovar
autor
9. dub 2020

@corry21 To máte pravdu. Bohužel jelikož jsem si ovulaci nehlídala tak nemám vůbec překlad. 😏
Moc děkuji! ❤️

jolisha
9. dub 2020

ano ano, tam to bude 🙂

marta_kovar
autor
9. dub 2020

Odpoledne teda takto. 😊

vendelinka08
9. dub 2020

@marta_kovar Já bych věřila tomu co vidím a měla radost že to vyšlo. To jak to bude dál nikdo neví, ale člověk vždy věří, že to dobře dopadne. Takže pozitivní myšlení to chce, když už je pozitivní i test.

vendelinka08
9. dub 2020

@marta_kovar za mě jsou to vyhozené peníze za test, myslím že papírový ti řekl úplně to stejné.

marta_kovar
autor
9. dub 2020

@vendelinka08 Řekl ale mě spíš zajímalo kdy došlo k početí. Protože mít týden před MS takhle pozitivní test je zvláštní. Tak jsem aspoň zjistila, že ovulace byla ihned po menstruaci. A mně 180 Kč nepřijde zase nějaká hrozná částka. 😊

nagojka
13. dub 2020

@marta_kovar krasne dve carky snad muzu gratulovat a prat stesti🙂ja plodne dny take nepocitam jen podle aplikace kam si zadavam MS...Ja mam do MS 19 dni...Posledni MS byla takova zvlastni a musim rict ze je to poprve co mam od konce MS slabe bolesti v podbrisku..porad si rikam ze jsem si nekde namohla sval nebo tak neco a nevenuju tomu pozornost protoze jsem si myslela ze otehotnet hned po MS je nerealne...ode dneska bych dle apky mela mit plodny tyden tak zacnu delat i OVU testy abych si overila zda to tak je🙂drzim palce at vse vyjde a jde tak jak ma🙂

marta_kovar
autor
13. dub 2020

@nagojka Moc dekuji. ❤️ Já jsem taky jela podle aplikace a očividně to bylo k ničemu. Ale je pravda ze po potratu jsem si delala ovu test a měla jsem ho jak to mělo být podle aplikace, uprostřed cyklu. Ale od te doby jsem už nedelala žádný ovu test. A očividně náhoda je náhoda. Budu na tebe myslet a držet ti palce! ❤️

nagojka
13. dub 2020

@marta_kovar dekuji ja to ted testy akorat overim zda apka pocita spravne a pak na to taky kaslu me by z toho hrablo asi...porad delat testy a merit teplotu...jasne mimco moc chci jako nic jineho ale vse s rozumem vseho moc skodi🙂dekuji za palecek bude potreba

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru