Zdá se mi, že tt opět nesílí. Mám za sebou 3 biochemická těhotenství. Co myslíte?

anonymka227
29. pro 2021

Ahoj holky, potřebuji dodat trochu naděje nebo podpory 😔 mám za sebou 3 biochemická těhotenství během 3 měsíců za sebou. Celkem se snažíme půl roku a už jsem z toho unavená 😫 mám vždy pozitivní test a stejně přijde ms, řešila jsem s mým doktorem a ten mi řekl, že je to normální. Vyprosila jsem si u něj tedy alespoň utrogestan pro lepší pocit. Poznám na sobě těhotenství i bez testu a opět se mi to potvrdilo. 9dpo jsem si udělala mamatest a krásná čárka, nemusela se vůbec hledat, objevila se do 2 minut. Měla jsem z její síly velikou radost, protože takovouto čárku jsem měla vždy 13, 14 dpo, takže jsem si dělala naděje, že teď už to vyjde. Jenže. Dnes 11 dpo jsem dělala další test, čárka naběhla do půl minuty, ale je jen o malinko silnější než 9dpo. Přidám Vám foto. Co myslíte, sílí nebo ne? Je mi jasné, že teď tam jea zítra být nemusí, ale chci vědět na čem jsem. Děkuji 😊

anonymka227
autor
29. pro 2021

@anonymka227 dnešní test 11 dpo

themuffin
Autor odpověď smazal
Zobraz
anonymka227
autor
29. pro 2021

@anonymka227 horní test 9dpo, spodní test 11 dpo. Myslíte, že zesílil? Pokud ano, neměl by být silnější oproti 9dpo? Po těch 3 biochemkách jsem úplně psychicky v háji 😔 strašně se bojím dalšího a toho, že to se mnou dr nechce řešit.

themuffin
29. pro 2021

@anonymka227 mě připadá, že sílí. Zkus za dva dny 🍀

anonymka227
autor
29. pro 2021

@themuffin fakt myslíš, že ano? 🙏 Já jsem z toho už tak zmagořená, že do toho pořád koukám. Chvíli se mi zdá, že sílí, chvíli se mi zdá, že jen malinko 🙈 jsem zralá na blázinec 😔 děkuji 😘

zuzha31
29. pro 2021

@anonymka227 ja si myslím, že z toho ještě tehu byt muzes 🙂 ja si takhle delala celkem 3 testy, prvni dva mi prisli stejne a az ten treti byl silnější a to čekáme dvojčátka. Pridam fotku. Udelej zase za dva dny a uvidíš, určitě uzivej ten utrogestan, jsem taky po 2xZT a zavadim progesteron uz od ovulky a musim klepat na drevo.

petradt1986
29. pro 2021

@anonymka227 sílí..
Ale upřímně, plašíš každý měsíc zbytečně. I když to na sobě poznáš, tak to nech být. Buď to vyjde nebo ne. Ať je čárka jakákoliv.
To vypadá po 3 bioch. Že si tělo potřebuje taky odpočinout.. Třeba proto to nevyjde a neuhnizdi se.
Drzim palecky at to vyjde.
(Já takhle plasila po 1.biochemku, pqk probehli behem roku další a už mě to nerozhodilo), brala jsem to tak, že buď to bude silne a vydrží, nebo je to slabé a odejde.

anonymka227
autor
29. pro 2021

@zuzha31 děkuji 😘 tý jo u tebe ty dva horní byly fakt skoro stejně silné 😅🙈 budu doufat, stejně mi nic jiného nezbývá 🙈 můžu se prosím zeptat kolikátý den po ovulaci byl dělaný první test? 😊

anonymka227
autor
29. pro 2021

@petradt1986 děkuju 😘 já vím, každý měsíc si říkám, že už na to prdím, že to řešit nebudu 🤦‍♀️🤷 vždycky když vím, že se podařilo, tělo mi dává takové signály, že bych musela být retardovaná, abych si toho nevšimla 🙈 říkám si, že si budu žít normálně, cvičit, pít alkohol třeba na oslavě, jenže pak zjistím, že jsem těhotná a začnu sw hlídat, nic radši nedělám a stejně je mi to k prdu 😔 předtím jsem užívala různé bylinky, vitamíny atd. Teď jsem se na to vyprdla, že to nemá cenu, jenže ta naděje z testu je prostě silnější než já 🤦‍♀️

mmichaella
29. pro 2021

No ono se lehce řekne neřeš to. Je v pohodě to řešit a curat na testy o sto šest, pokud to člověk v daný moment potřebuje videt/uklidnit se apod. Ja taky vidím, že ti testy sílí. Budu držet palce, ať to tentokrát vyjde! My si na prvního počkali 2roky. Takze vím, co to je čekat na čárku každý mesic

zuzha31
29. pro 2021

@anonymka227 14.dpo

anickaaa28
29. pro 2021

@anonymka227 Ahoj dej tomu čas,nekomu se zvyšuje hcg co dva dny a nekomu co 3 dny.Ja ze začátku ted mela taky slabe carky a pak se to to obrátilo a uz jsou dálnice,budu ti držet palce 🙂

anonymka227
autor
29. pro 2021

@mmichaella děkuju, napsala si to úplně přesně ♥️ mě to prostě pomáhá vypořádat se s tou situací 😔 to že bych netestovala by mi na klidu moc nepřidalo, stejně bych to vnitřně věděla a užírala se zda to bude v pohodě nebo ne 🙈

anonymka227
autor
29. pro 2021

@zuzha31 tak to je super, já myslela, že je to také dřív jako já 😊 tak třeba mám ještě šanci 🙏😊

anonymka227
autor
29. pro 2021

@anickaaa28 fakt? Tak to je super 😊 já právě myslela, že by čárka měla sílit každý den/obden 😊

gramar
29. pro 2021

@anonymka227 tím že si testy děláš moc brzo, škodíš sama sobě, bohužel ten test je mnohdy dost zrádný a ač ukáže druhou čárku, MS se může dostavit na termín, nebo s pár denním zpožděním a pokaždé to je pro psychiku další ťafka, která může mít vliv na další početí. Zkušenost velí test dělat až tak týden po vynechání, tam už je šance vyšší a hlava klidnější 😉 To brzké testování je cesta do pekel, nebo blázince...

anonymka227
autor
29. pro 2021

@gramar já vím, ale prostě cítím, že to potřebuji vědět 😔 stejně vím, že se podařilo i bez testu 🤦‍♀️🤷

aselluska
29. pro 2021

@gramar chtěla bych vidět, kolik jich čeká týden. Jsou holky co to berou tak a tak a jsou ty, co to takhle prožívají

gramar
29. pro 2021

@anonymka227 Tu potřebu chápu, na druhou stranu také vím jak hrozný je to mor, takto jsem obrečela několik testů, hlava v háji a stejně to k ničemu nebylo, teď už to neřeším i když čas od času si test udělám, asi ze zvyku, nebo když mám extra dlouhý cyklus (není problém i 70-80 dní)... Od té doby jsem tak nějak víc v pohodě. I když pravda je, že nemít děti a snažit se o první, tak kdo ví jak bych to brala... 😉

gramar
29. pro 2021

@aselluska moc jich nebude, k tomu musí člověk dojít asi vlastním pádem na hudbu 🤷

aselluska
29. pro 2021

@gramar proč na hubu? Testovala jsem 2x už 8 DC a na hubu jsem nepadla ani jednou. Jestli si chtějí testovat, tak ať, jsou to jejich peníze, jejich věc. Kdyby to takhle nedělala kamarádka, trvalo by jim na klinice nějaký čas zjistit, kde je problém. Takhle aspoň řekla, že otěhotní, ale neudrží se. Něco na to dostala a bylo po problému. Ne všechno je hned špatný.

anickaaa28
29. pro 2021

@anonymka227 Fakt 🙂Za par dni uvidis jestli bude silnější.

journals
29. pro 2021

Na to, ze se snazite chviliicku vysilujes vic nez dost. Zbytecne…

lilian2111
29. pro 2021

Mě osobně to přijde i po mých zkušenostech malý posun…. Ale držím palce 🍀

folver
Autor odpověď smazal
Zobraz
mmichaella
29. pro 2021

@folver v pohode to je, me taky nesilil co druhý den, myslím, že 5 dnů to bylo takové všelijaké a nakonec dálnice. Každý to má jinak. Záleží, jak jsi v noci pila apod.

@gramar no já nevím, já třeba nikdy 2 čárky neviděla, a jakmile se objevila, byla jsem jak posedlá:D nemohla jsem tomu uvěřit a prala si, aby silila. Já byla už ve stavu, kdy jsem si rikala, ze i kdyby to odešlo s MS, tak vím, že otěhotnět můžu... pro mě byla tafka spise snehobily test.

anonymka227
autor
29. pro 2021

@journals nebudu kecat, vyšiluji fakt dost, ale ty 3 biochemka na mě prostě už zanechali stopu a já se bojím, že každé mé těhotenství takto odejde 🙈 myslím, že to není nic nepochopitelného. Tonoucí se stébla chytá no 🤦‍♀️🤷

anonymka227
autor
29. pro 2021

@lilian2111 toho se právě bojím také, že to sílí málo 😔 stejně nezbyde nic než čekat 🤦‍♀️ modlím se, ať to není čtvrté biochemko 😥

anonymka227
autor
29. pro 2021

@folver já mám 3 dny do ms a zdá se mi ta moje čárka tmavší než tvá 😔 jedině, že by to zkreslovalo to foto, ale u mě je vidět už v reálu krásně všude i v šeru. Na 11 dní zpoždění je to dost slabé, nemohla si mít posunutou ovulaci?

anonymka227
autor
29. pro 2021

@mmichaella jj já jsem také jako posedlá 😅🙈 prostě nemůžu se netestovat, popř. se chci psychicky připravit na další biochemko 😥 to minulé mě dost sebralo 😔