Těhotenské testy. Je ještě brzy?

mamanarodicaku
3. kvě 2024

Zdravím, chci se poradit, jak je to s těmi testy ? Jakto, že papírové s citlivostí 10 se doporučuji použít až po vynechané ms a digitální clearblue, který má citlivost 25 se může použít už 3 dny před očekávanou ms ? Mělo by to být spíše naopak, ne ? 😅 Sice už jedno dítě mám, ale v době, kdy měla dorazit ms, jsme odjeli na dovolenou a tak jsem to úplně vypustila, po návratu jsem si vzpomněla, že jsem to vlastně měla dostat, ale nedostala, tak jsem si test udělala a hned se ukázaly dvě téměř stejně silné čárky. Bylo to ale až 21 DPO. Teď, když se snažíme o druhé jsem doma, takže na to myslím každý den a testuju jak blbec 😅 teda...netestovala jsem před termínem ms, to ne. První test jsem dělala ve středu, to byl den, kdy měla ms přijít (12 DPO) a ukázal se duch, další test včera a další dnes. Čárky jsou ještě slabé, tak mě zajima, jestli digital už něco ukáže, nebo je ještě brzo? Díky

krisstina93
3. kvě 2024

Spis neukáže, ale ty testy jsou pozitivní, tak co víc chceš ukazovat?

themuffin
3. kvě 2024

@mamanarodicaku na co digitální? Můžeš zkusit za dva dny další papírkový, jestli bude čárka silnější 🙂

lilian2111
3. kvě 2024

@mamanarodicaku v první řadě bych udělala jinou značku, tyhle dělají falešný čárky

monbonaa
3. kvě 2024

Ja myslím,že těhotná jsi 🙂 Já to měla podobny a těhotná jsem 🙂 Tak přeji hodně štěstí 🙂

mamanarodicaku
autor
3. kvě 2024

@lilian2111 nikdy jsem na něm falešnou čárku neměla. Jinak jsem zkoušela i Dr max, a byla tam taky takto slabá.

mamanarodicaku
autor
3. kvě 2024

@monbonaa testovala jsi každý den, nebo co druhý ? 🙂

monbonaa
3. kvě 2024

@mamanarodicaku ob den 🙂

mamanarodicaku
autor
3. kvě 2024

@monbonaa díky moc 🙂 klobouk dolů, že jsi to vydržela 😂 já mám nutkání se testovat i 2x denně 😂😂 ale samozřejmě vím, že tam nic víc nevyčtu. Potřebovala bych asi nějak zaměstnat 😅

monbonaa
3. kvě 2024

@mamanarodicaku ono tam totiž asi žádný moc velký rozdíl neuvidís když budeš testovat každý den 🙂 Lepší je ob den kdy opravdu uvidíš velký rozdíl a o to budeš mít pak větší radost ze to vychází 🙂

lilian2111
3. kvě 2024

@mamanarodicaku tak když byla i na jiný značce tak není co řešit. Testovat ob den, nebo dva dny ať jde vidět rozdíl. 😊

monbonaa
3. kvě 2024

@mamanarodicaku jinak já použila digitální ,až když čárka opravdu silila a pěkně 🙂 Přešla jsem pak ty poslední dny na jiný test ,protože jsem mama testům moc nevěřila 😃 ale ono to opravdu bylo mimi 🙂 😀
Já dělala clearblue až jsem měla zpoždění 🙂 a vyšlo to 🙂 Tsk budu držet palce dej vědět jak jsi dopadla 🙂

mamanarodicaku
autor
3. kvě 2024

@monbonaa děkuji moc, ms měla dorazit ve středu, tak uvidím.

mamanarodicaku
autor
4. kvě 2024

@monbonaa tak jsem to nevydržela a udělala dnes i ten digitální

monbonaa
4. kvě 2024

@mamanarodicaku gratuluji 🤗☘️ ať je vše v pořádku 🤗

mamanarodicaku
autor
9. kvě 2024

@monbonaa tak nakonec nejspíš biochemické 😢 v pondělí zase krásná, ještě silnější čárka, ve středu už opět jen duch a dnes už čárka téměř žádná 😓 je mi dost zle..snad to odejde rychle 😢

themuffin
9. kvě 2024

@mamanarodicaku to mě mrzí, ať je brzo líp

monbonaa
10. kvě 2024

@mamanarodicaku tak to mě mrzí:( snad bude brzo líp:(