Co myslíte, vadný test?

kristy96kristy
14. dub 2021

Zdravím , asi jen potřebuji uklidnit , že z toho nic nebude ... Ale co si o tom myslíte ? Již více jak rok a půl nemám menstruaci ,měla jsem depoproveru po porodu ( injekce asi 3 krát ) ale menstruace nikde pouze v době očekávání bolesti břicha jako při ms ... Celou dobu jsem se chránila i přesto , že nemám menstruaci až na 2 styky kdy poslední byl před 12ti dny a první před 18ti dny , ale teď k tomu problému pro jistotu jsem si dnes udělala test a našla jsem tam slabého ducha ( viděl ho i někdo jiný ) hned na to jiný test na tom jsem nic neviděla ..
Myslíte , že se jedná pouze o vadný test a nemám stresovat ? Nemůžu na to přestat myslet a říkám si jaká by to byla náhoda a že je to tak trošku blbost být těhotná hned ze 2 nechráněných styků při absenci menstruace 🤦

Jinak dle poslední menstruace co jsem měla tak v době očekávané údajné ovulace nebo menstruace mám bolesti břicha a očekávaná ms by měla být až 24. a ovulace , která nevím zda probíhá měla být 10 tého...

alokina
15. dub 2021

@kristy96kristy není to jen riska?

anakolut
15. dub 2021

@alokina No, riska asi ne, ale ryska by to být mohla.

lenkajan
15. dub 2021

Mně to přijde spíše jako duch na testu, ale co z toho bude a nebude asi ještě jisté není...

kristy96kristy
autor
15. dub 2021

@alokina těžko říct právě .... Testů už jsem si pár udělala a ještě se mi nic podobného nestalo , že by byla ryska takto viditelná na foto je to hůř vidět nešlo mě to lépe vyfotit , ale při normálním pohledu to není třeba ani moc zkoumat jak je to vidět 🙂 no asi zkusím počkat a opakovat dýl a budu moudřejší .... každopádně test od DR.Max si už raději nekoupím 😂

monika3456
15. dub 2021

@kristy96kristy tohle je standartní ryska.

izzylka
15. dub 2021

Dlouho namočený test a vylezla ryska 😉 a pokud byla ovulace 10. , tak by se ti těžko ukázala druhá čárka 🤣 já bych byla v klidu, je to šedé, je to ryska 👍🏻

adelafri
15. dub 2021

@kristy96kristy já vidím rysku a i ducha 😅 asi vidím už všechno

kristy96kristy
autor
15. dub 2021

@izzylka to právě nevím jestli byla ovulace 10teho no, když nemám po antikoncepci ještě menstruaci 😁 no budu muset zajít k lékaři ať mě hodí cyklus do kupy ať se pak nemusím kontrolovat co kdyby 🙂 každopádně děkuji za uklidnění a zkusím jiný za pár dní teď nic nevykoukám už vidím snad všechno udělalo se to i na druhém z ranní moči a slaboulince do růžova do limitu ...jen po limitu to zesílí ...tak uf.. hned jsem klidnější

izzylka
15. dub 2021

@kristy96kristy zkus za pár dní, tenhle test fakt vypadá, že je tam jen ryska 🙂 ale na 100% ti to nikdo neřekne, ono je docela rozdíl ten test vidět na živo, a na fotce 😀 jinak srovnání cyklu bych brala jako prioritu...mě by hrozně štvalo, kdybych nevěděla kdy to čekat 🤣🤣

kristy96kristy
autor
15. dub 2021

@izzylka mě to právě do teď moc neštvalo nějak se mě po tom nestýskalo a vzhledem k tomu , že otěhotnění neplánuji nechávala jsem to stím , že až z těla vyprchá ta depoprovera co mě to zarazila , že se to rozjede samo no 😁 ta migréna a další bolesti při ms... no nechce se mě tam , ale budu muset pak budu třeba to dítko opravdu chtít a bude to běh na dlouhou trať 🙂

Právě ..na té fotce je to málo viditelné je to spíše do šeda na foto ve skutečnosti je to malinko víc růžové tak uvidíme 🙂 čas ukáže.. za pár dní už by tam musela být čára jak hrom 😂 tak počkám stejně bych stím nic nenadělala 🙂
Ale fakt mě to vyděsilo říkám ,, co ? Co to je ? To ani není možný ''a už sem to ukazovala kamarádce jestli to vidí taky a jestli nejsem nějaký lovec duchů ti taky vidí i to co tam nakonec není 😂

izzylka
15. dub 2021

@kristy96kristy jako chtělo by to konzultovat s dr...na druhou stranu tě chápu, že se ti tam nechce🤣 já to taky nemám ráda to lítání po dr 🤣 na úpravu cyklu se dají zkusit i různé bylinky, nebo kapičky gynex...ale většina z toho může podpořit i početí, tak pokud zkusíš nejdřív nějaké bylinky, tak si dávejte extra pozor, pokud nechcete mimčo 🤣🤣

kristy96kristy
autor
15. dub 2021

@izzylka tak ne že bych nechtěla jen se na to ještě necítím po psychické stránce a ani po té fyzické jsem celá nějaká po tom porodu rozhašená rodila sem SC a komplikace , že jsme nemohla vstát k vlastnímu dítěti a zanechalo to trošku následky na psychice v tom stylu , že se cítím jako neschopná matka ...
Zkusím toho doktora je rozumný tak mě určitě pomůže a poradí co a jak 🙂
No taky ne to člověk nedělá nic jiného než litá po doktorech a ještě jsem si našla brigádu kde jsem pečená vařená takže z práce domů za malou ve volnu lékaři 😂😂😂 ulítaná jsem už šíleně 😂 jinak dnes ráno takto v limitu

alokina
15. dub 2021

@kristy96kristy tak to není riska 😁🥳🥳

kristy96kristy
autor
15. dub 2021

@alokina nevím no ... kamarádka zase psala , že ji to taky dělali a nic , takže já sem z toho čím dál víc blbá jak po tom pátrám 😂

kristy96kristy
autor
15. dub 2021

Každopádně vám dám ženský vědět pak 😂 schválně jestli to jsou jen blbí testy 😁 aby jste věděli co raději nekupovat 😂😂😂 všude spousta debat o duchách na testu a skoro nikde jak to dopadlo 😂

zrzeckas
15. dub 2021

@kristy96kristy ja bych zkusila jinou znacku 😃 vim, ze se to nema delat, ale tady byvh to vyzkousela, kdyz i kamaradce delal duchy a nic

kristy96kristy
autor
15. dub 2021

@zrzeckas no je pravda , že je tam kamarádka opravdu lovila ty duchy a házela to i do černobílé aby to bylo vůbec vidět na foto no 😂 ale když sem si dělala jiný test cca 9 dní zpět tak tam nebylo vůbec nic ani duch ani ryska 😂

kristy96kristy
autor
15. dub 2021

@zrzeckas tak jsem si udělal digitální od clearblue a negativní , takže dušička má pokoj a testy od Dr.Max už nikdy 😂😂😂

zrzeckas
15. dub 2021

Jsem rada, ze dusicka ma pokoj 🙂.... Na testy dr max bych se podivala na diskuze....ted nevim, zda o tomto nebo o jinem psaly, ze dela falesne carky casto 🤔

alokina
15. dub 2021

@kristy96kristy mě udělali několikrát falešné duchy a už je taky nekoupím no... Mamatest je nej

kristy96kristy
autor
15. dub 2021

@zrzeckas já ještě udělám pro jistotu za týden třeba , ale teď se tím už stresovat nebudu 🙂 nějaké jsem našla , ale spíše staršího data 🙂 ale ženských co sním nemají dobré zkušenosti je dost otázkou je , ale zda je to testy nebo moc brzkým testováním no 😂

kristy96kristy
autor
15. dub 2021

@alokina je to hrozný teda pak nemá být člověk ve stresu a nebo třeba zklamaný , že to nakonec nevyjde no 🙂 když tam vidí tohle 🙂

fifinka2020
15. dub 2021

@kristy96kristy Hele ale pozor, digital od Clearblue ma vyssi citluvost a v zacatcich nic neukaze... Jestli chces mit jistotu, kup si Mamma test - ma citlivost 10 a hodne barviva a falesny byva minimalne...

kristy96kristy
autor
16. dub 2021

@fifinka2020 Děkuji koupím ještě jiný raději je pravda , že od toho styku to není zase tak dlouhá doba aby to něco vůbec ukázalo ... Jen sem si naivně myslela jaký si nekoupím test pomalu za 200 😂 tak , že ten musí být super a teď jste mě ženský teda vyvedli z míry 😂 Dr.max byl taky 10tka , ale mezi tím dělán Dr.max také 10 ale plastový a na tom ani ťuk právě 🙂 takže to máme skóre 2 na 2 😂

fifinka2020
16. dub 2021

@kristy96kristy Nene, projed par diskuzi... z ruznych skupinek snazilek prave vim, ze maminky mely uz hezkeho ducha, nedockave udelaly ten Clear blue a nic... On je kvalitni, ale opravdu mene citlivy, takze spis pak dobry na urceni tydnu, kdyz uz si ses tehotenstvim jista...
Z tech ruznych testu, co holky zkousely, byly opravdu nej ty Mamma testy...

kristy96kristy
autor
17. dub 2021

@fifinka2020 Tak jdu podat nové info..
Dnes jsem si dělala další dva testy z ranní moči citlivost 10 a testy krásně bílé žádný duch , žádná ryska prostě nádherně negativní test 🙂
Takže to opravdu bylo těmi testy z Dr.Maxe 😁🙂
Protože kdybych byla tak by tam při nejmenším bylo to co na nich 🙂

alokina
17. dub 2021

@kristy96kristy já už je taky nekoupím 🧐

kristy96kristy
autor
17. dub 2021

@alokina nedivím se dobrý šunty no 😂 a vzhledem k tomu jak mě bolí břicho tak bych tomu bývalá i věřila 😂
Mazec