Clostilbegyt - komu se po něm zadařilo?

elenes
25. črc 2019

Ahoj holky, 😊
dnes jsem si v lékárně vyzvedla klostík v prascich, na 3 měsíce.. Dávkování 1-0-1 od 5.dne od začátku menstruace. O dite se snažíme již dlouho a mam mnoho vajíček, které spatne dozrávají, ale menstruaci mam vesměs pravidelnou, asi jsou i horší případy PCO. Gynekologa mám 150 km, takže dojíždění nějak často nepřipadá v úvahu, takže si musím hlídat ovulaci testama a doufat. Prosím, dodejte mi optimismu.. Komu se povedlo miminko po klostíku? 😔🥰

zoyee
25. črc 2019

Byla jsem na tom stejně a druhý měsíc to vyšlo 👍

rosetatto
25. črc 2019

Beru tři měsíce, teď mě čeká poslední dávka a nic..

kmarie81
26. črc 2019

předevčírem sem dobrala druhou várku, minulý měsíc po klostíku po dlouhé době, ne-li poprvé krásná druhá čárka na ovulačním testu. Sice to nevyšlo, ale posun tam je - uvidím tenhle měsíc

elenes
autor
26. črc 2019

@zoyee Kéž by, jsem už úplně psychicky vyřízená, jinak moc gratuluji. 😊 Hlídala jsi ovulaci testama?
@kmarie81 To mě mrzí, ale aspoň víš, že to jde, příště to určitě vyjde. 😊

elenes
autor
26. črc 2019

@rosetatto To mě mrzí, ale někde jsem četla, psalo to víc holek, že otěhotněla 4.měsíc po klostíku, taktřeba to vyjde. Budu držet palce. 😊

kmarie81
26. črc 2019

@elenes snad jo, a když ne - tak genetika Černice - a tam už to snad vyjít musí

zoyee
26. črc 2019

@elenes nehlidala, řekla jsem si, že ty 3 měsíce to testovat nebudu a kdyby clostil nepomohl, tak bych se tím začala zabývat víc vědecky... Naštěstí jsem nemusela a vyšlo to. Bylo jednodušší se trefit do ovulace, snažili jsme se téměř denně. Teď se snažíme o druhý, zatím nic, v srpnu si půjdu znova pro recept a tam už testovat budu, frekvence snažení s dvouletou už je někde jinde no... Držím palce, ať to vyjde co nejdřív

leymea
26. črc 2019

Vyslo druhy cyklus 😉 drzim palce 🍀 chlap byl na spermiogramu?

elenes
autor
26. črc 2019

@kmarie81 To chápu, já genetiku mám v pořádku. Jediné, co vyšlo, že potomci budou náchylní na ledviny. Budu držet palce.

@zoyee No, my se nemůžeme snažit každý den, přítel dělá v zahraničí, musím hlídat. A brala si ještě ke klostíku něco?

@leymea Jé, dáváte my po 2 letech naději. Chlap ano, je v pořádku. Jen já to PCO, jinak jsem zdravá.

kacenka_1707
26. črc 2019

Také jsem ho brala 2krát v casovem odstupu a bohužel nic,až zabrali vitaminy a úplné vypnutí hlavy volno a relax.doma mam 18m.raubire.drzim palce at zabere.😉

zoyee
26. črc 2019

@elenes ne, nic dalšího, kromě prášku na tlak

elenes
autor
26. črc 2019

@kacenka_1707 Přemýšlím o tom, ze bych k tomu brala ještě mateří kašičku a nějaké vitaminy, tak uvidíme..
@zoyee Tal uvidíme, snad to zabere.. 🤭

leymea
26. črc 2019

@elenes u nas problem nenasli, chlap v poradku a ja normalme ovulovala, ale i tak mi to predepsala.

elenes
autor
26. črc 2019

@leymea Chápu, no, hlavně, že se zadařilo. Kéž by se to povedlo i u nás..

zaninkaj
28. črc 2019

U prvního jsem Clostík první měsíc brala jen takovou rozjížděcí dávku 1 tbl. denně, druhý měsíc jako ty už 2 tbl. denně a už jsem byla těhotná. Teď u druhého těhu jsem hned 1. měsíc brala Clostík 2x denně a hned jsem otěhotněla. Teď jsem zrovna na konci 1. trimestru. Tak přeju mnoho štěstí 🙂.

elenes
autor
28. črc 2019

@zaninkaj Moc Ti děkuji.. 😊 Děláte mi radost, holky.. A jak dlouho jste před klostíkem snažili?

zaninkaj
28. črc 2019

@elenes no u prvního jsme se snažili aktivněji tak cca rok, pak jsem měřila bazální teplotu, manžel byl na spermiogramu. Já hold měla anovulační cykly. No a pak už to šlo rychle 🙂. Malému teď budou 3 roky. A teď u druhého jsem hned měřila tři měsíce teplotu a bylo jasno, že to je stejný problém s anovulačními cykly. Takže pak první měsíc Clostík a hned pozitivní testík 🙂. Určitě se to povede i vám a za chvíli kolem tebe bude běhat mrně 🙂.

mendy84
30. črc 2019

Já to začnu brát příští měsíc

mendy84
30. črc 2019

Tet čekám jestli se zdařilo nebo ne za 7 dni mám dostat ms

mendy84
30. črc 2019

@zaninkaj kdy si nejlepe dělat tt před ms

elenes
autor
30. črc 2019

@zaninkaj No, Kéž bys měla pravdu. Tak moc si to přeju... Jsem z toho už vyrizena. 😓

@mendy84 Udělaj až po pár dní vynechání ms.

erickaf
30. črc 2019

Ja brala Clostik 2 mesice s Ovitrell, prvni mesic 1-0-1, druhy mesic 2-0-2 jediny co se zadarilo, tak jen cysta na vajecniku. Takze u me nic. Minuly rok v unoru samovolny potrat v 6tt, v srpnu revize delohy v 7tydnu a od ty doby se nam nedari. Je mi 33 a nic jinyho si nepreju, jen aby to uz konecne vyslo a vsechno bylo v poradku 🙏🏽

elenes
autor
31. črc 2019

@erickaf To mě mrzí.. 😔 Přeji, ať se zadaří! 😊

terry1512
31. črc 2019

Ségra po clostiku ( vzala 3 tablety ) otěhotněla.
Má trojvaječná trojčátka 😉

leymea
31. črc 2019

@terry1512 ty brdo, musi to byt krasny, ale zaroven strasne moc narocny. 😊

terry1512
31. črc 2019

@leymea to bylo. Naštěstí všechny byli a jsou v pořádku. Narodili se císařem v 36tt, s váhou 2100g,2300g,1890g. Teď už budou mít 5 let.

leymea
31. črc 2019

@terry1512 36tt, to je uzasny. Krasny deti 😊

erickaf
31. črc 2019

@elenes dekuji 🙏🏽

elenes
autor
31. črc 2019

@terry1512 To je nádherný. 😊 Já budu šťastná aspoň za to jedno.. Jak dlouho se segra snažila?

broskvicka21
31. črc 2019

@elenes Já zrovna čekám třetí po Clostilbegytu. První syn byl až na pátý pokus s Clostíkem, dcera na první a nyní třeťátko taky po první pokus s Clostilbegytem. Přeji hodně zdaru.