Bolest při uhnízdění?

6. říj 2021

Ahoj holky. 30. září proběhla ovulace, byl sex. Včera večer před spaním mě bolelo v podbřišku a střídavě na obou vaječnících. Bolest byla taková bodavá, jako by mě uvnitř něco tahalo. Bylo to dost nepříjemné. Pak se přidala i bolest beder (bolesti zad mívám při MS). Dívala jsem se do kalendáře a včera jsem byla 5DPO, tak mě napadlo, zda nejde o uhnízdění? Do MS mi zbývá ještě 7 dní.
Poznaly jste uhnizďování? Máte zkušenost s těmito bolestmi?

sirinfirst
6. říj 2021

U syna jsem uhnízdění cítila, u ostatních dvou ne. Je možné, že to bylo ono

leniczka23
6. říj 2021

U prvního vůbec a druhého bolest jak při ovulaci a pak nidacni krvácení ale bylo to teda až 7dpo

ivya
6. říj 2021

7dpo jsem měla během dne menstruační bolesti, pak odezněly. 10dpo byl na testu sotva viditelný první náznak druhé čárky. Jestli to byla nidace, netuším, ale je to možné 🤷🏼‍♀️

zuzekk
6. říj 2021

Naposledy jsem to měla zrovna tak, něco jsem cítila až do MS. (Takže nic)

anita003
6. říj 2021

U obou jsem to poznala podle nidačního krvácení, ale jenom u 1.jsem cítila i bodavou bolest (možná něco bolelo i podruhé, ale to už jsem se tak nesledovala)

autor
6. říj 2021

Děkuji za postřehy. Žádné nidační krvácení jsem nezpozorovala, takže je klidně možné, že jsem pouze prochladlá.

merope
6. říj 2021

Neříkám, že to musí být tvůj případ - ale já zjistila, že občas mám dvě ovulace za sebou (z obou vaječníků).

autor
6. říj 2021

@merope Můj případ to určitě nebude, protože druhá ovulace přichází hned po té první - ne 5 dnů po ovulaci.

merope
6. říj 2021

Tak mě pak "bolí" břichno klidně i pár dní. Takže by to i šlo.

autor
6. říj 2021

@merope Já mám právě potvrzené na UTZ, že bolesti mám těšně před ovulací.

merope
6. říj 2021

Tak to máš dobrý. Já mám pocit, že je mám tak tejden kolem ovulace (kór když jdou z obou stran).

autor
6. říj 2021

@merope Zas na druhou stranu víme, že tělo si občas dělá co chce. Takže to, že to mám pár krát na UTZ potvrzené neznamená, že to tak mám každý měsíc.. No uvidíme, nezbývá mi nic jiného než čekat jestli přijde menzes nebo ne.

paja123kluci
7. říj 2021

Ahoj , ja se přidávám . Mám to podobně, cyklus po 25 dnech, poslední ms 21.9 ovulka nejspíš 30.9-1.10 podle hlenu ,test slabá čárka ( nikdy se mi nezobrazí dostatečně silná) sexík 29.9 a od 2.10 žádný hlen ,teplota ovulační od 1.10 se zvedla z 36.57 na 36, 76 podle tabulek nejspíše známka ovu , ale stále od začátku hlenu což je 27.9 mně poboliva často ne levé straně jako před menzes a i prsa. dr.29.9 potvrzení vajíčka Cca 22mm prý tomu ale já nerozumím ,snad prý že o víkendu to vidí že by mohlo prasknout. Čím víš studuji tím víc se nevyznám. Někdo zkušenější? Doufám též že se podařilo, jsem netrpěliva idkyz je to teprve týden od milování nedalo mi to a zkusila jsem ráno test , ani duch 😕 tak doufám že je jen brzy jeste. Menstruaci čekám příští víkend. Tak nám držím všem snazilkam pesticky děvčata 🙂😉

autor
7. říj 2021

@paja123kluci Bolesti při ovulaci je normální, taky to tak mám. Týden je velmi krátká doba na testování. To se teprve uhnizďuje vajíčko pokud se povedlo. Držím ti palce. Já počkám s testováním až pokud nepřijde menstruace..

87nika
8. říj 2021

@leniczka23 Můžu se zeptat jak intenzivní bolesti a krvácení to bylo? Já měla ovulaci 26.9.(max 27.9.) a teď v úterý 5.10. večer bodavé bolesti v podbřišku (9 DPO) a ráno ve středu (10DPO) krev - byla vždy na papíře při otírání celý den a k tomu si relativně silné bolesti břicha. Včera a dnes již jen drobounké špinění a lehké pobolívání břicha a zad jak před MS. Tak nevím co si o tom myslet..

autor
8. říj 2021

@87nika buď se rozjede menstruace a nebo to špinění je právě nidační krvácení takže držím palce aby to byla druhá verze

87nika
8. říj 2021

To je mi jasné, že je to buď a nebo😀 Mám za sebou 7 let snažení, takže již spoustu zkušeností. Ale toto tedy nikdy, tak mě zajímaly konkrétní zkušenosti😉

leniczka23
8. říj 2021

@87nika bolesti byly fakt intenzivní, špinění jen jeden den. A den po špinění už sem měla slabou čárku na testu. Za mě může být klidně. Držím moc palce.

87nika
8. říj 2021

@leniczka23 Díky za zkušenost.. Já ten první den měla fakt krev, teda asi ne úplně jasnou, spíš červenohnědou, ale vždy při utírání toho bylo na papíře dost, včera už minimálně a dnes už prakticky nic.. Bolesti právě byly ten den dost intenzivní, takže i díky tomu jsem si říkala, že to prostě nemůže být dobré znamení, ale kdo tedy ví.. Příroda je hrozná čarodějka.. Včera a dnes je to už spíš takové pobolívání jako mám u PMS (záda, břicho). A teda prsa a žaludek, ale to mám i při PMS. No je těžké na to nemyslet. Snažíme se sedm let a už mám tolik špatných zkušeností a zklamání, že člověk snad ani pořádně nechce už mít ty falešné naděje, aby nepřišlo další zklamání. Jsem dnes 12 DPO, takže by na testu o víkendu už mělo něco být.. MS bych očekávala nejpozději pondělí. Ale já testování nenávidím, potřebovala bych aby to někdo udělal za mě 😀

teryem
8. říj 2021

Já ho cítila, dokonce jsem zaspinila, což se mi nikdy nestalo, takže jsem jaksi věděla, že se něco děje. Cca 8dpo jsem delala test, a už jsem měla slabého ducha.. MS nepřišla.. Bude to individuální, buď jde opravdu o uhnizdeni, nebo se chystá MS.. Počkej tři čtyři dny, pak zkus test, nebo počkej na vynechanou MS.. To už je pak asi jasné.. Přeji hodně štěstí🐞🍀

87nika
8. říj 2021

@teryem U mě je jaksi problém v určení menstruace 🤣 Od lednové laparoskopie to mám rozházené 28- 38 dní 🤦 Nicméně bych se držela toho, že MS by mohla dorazit max do 14-15.dnů od OVU, která byla potvrzená UZ.. takže asi tak v pondělí..🤷 Ale kdo ví..

paja123kluci
8. říj 2021

Ahoj ,děkuji za odpověď .. nevydržela jsem a udělala jsem si dnes testik a asi vidím douška 😍 ,budu doufat že se vše děje jak má ❤️ po víkendu zkusím budu mít 4 dny do ms ( 👻 mám na dražším testu , levnější byl samo bez 👻)
@paja123kluci

87nika
8. říj 2021

@paja123kluci Psala jsi, že 29.9. jsi měla na ultrazvuku folikul 22m, tudíž OVU proběhla pravděpodobně hned v ten den nebo nejpozději ten další. Pak už by to přerůstalo do cysty. Folikuly v nichž je vajíčko praskají lehce nad 20mm a rostou cca 2 mm za den 😉 Takže dle toho jsi dnes 8-9 DPO (den po ovulaci) takže jestli už teď máš slabého dušíka, je to super, to je hodně brzo, ale jsou holky co to tak mají 😉 Vlož sem foto ať se můžeme pokochat 🥰

paja123kluci
8. říj 2021

@87nika tyjo tak to paní Dr. Asi to s počty nějak nevystihla. Mne tvrdila víkend tak jeste že jsme nečekali 🙂 snad ho tam uvidíte jako já 🙂 nevím jestli se fotka povede mi sem dát jsem v tom nová 🤣 test označeny růžově na konci fixou abych nechytala na špatnou stranu 🤣🙈 je to test z plastu MaybeBaby jen se mi zdálo že vidím tak proto. Přes to plastové sklíčko to šlo špatne vidět.

paja123kluci
8. říj 2021
87nika
8. říj 2021

@paja123kluci No snažíme se již 7 let, tak toho vím víc než bych chtěla 🤣 Na fotkách takhle nic vidět není, ale to je normální, foto zakresluje, věřím, že tam je.. pokud chceš vidět že sílí, je ideální testovat ob den vždy z ranní moči..

paja123kluci
8. říj 2021

@87nika tyjo sedum let to to by mne odvezli 😱 musí to být náročné na psychiku, je to vážně hodně dlouha doba. A lékaři problém nevidí ? Přála bych ti aby jsi už se konečně dočkala 🙏. Já mám už 38 let moc jsem nevěřila že by to vyšlo a už vůbec ne na poprvé v tomto věku,u kluků to vyšlo téměř taky hned ale to jsem byla mladá celkem 😄🙈 Mám dva kluky 14-10 let a toužím po holčičce 🙏 poprosila jsem vesmír 🙏 zkus to taky, poprosím ho i pro tebe 🙏 budu ti moc držet pěstičky pro štěstí a děkuji. Zkusím to ještě v pondělí ale vidím ho stejně jako když jsem čekala kluky ale to tam byl pp očekávané menstruaci která se nedostavila.

leniczka23
8. říj 2021

@87nika moc držím palce

87nika
8. říj 2021

@paja123kluci Náročné to je 😢 Problém je špatná kvalita vajíček, což se nedá ovlivnit 😢 Díky bohu máme nějakým zázrakem 8 letého syna. Všechny problémy začaly až když jsme se na jeho jednom roce začaly snažit o druhé. Už ani v centru asistované reprodukce neví co se mnou.. Teď se mi teda 10 DPO stalo to krvácení a bolesti, to jsem ještě neměla, na jednu stranu mě to vyděsilo, na druhou dalo šanci, že třeba. Ale nevím, teď na WC zase světle hnědé špinění.. prostě asi zase další problém 😔
@leniczka23
Díky, celý den jsem měla pocit, že třeba fakt jo, ale asi to bude zase nějaká horm. nerovnováha, přišla na mě realita..

vendelinka08
8. říj 2021

Nudacni krvácení jsem nemela nikdy, ale uhnizdovani jsem cítila, jako bolest v podbřišku, jakoby píchání, bodani a tahání....krvaceni byt nemusí....