Několikadenní bolest břicha po preventivní prohlídce

pradlenka
17. říj 2017

Ahoj holky.
24.den cyklu jsem byla na preventivní prohlídce - klasika cytologie bolela ale výjimečně jsem po ní neměla na vložce ani kapičku krve.dr mi dělala i utz protože jsme se před cca půl rokem snažili o mimco clostillbegytem, říkala že sliznice je 5,5-6mm a žádný problém, ovu že se nechystá. Mám nepravidelný cyklus klidně i 70 dní ale poslední byl 38 (začala jsem poctivě brát bylinky tak asi zabírají). Druhý den jsem měla na toaletaku jednou mírně nahnědlý hlen asi po té cytologii, a začalo mě pobolivat bricho.dnes je to 5.den a břicho mě bolí víceméně bez ustání. nekdy min, jindy víc, chvílemi celkem dost. Ale trošku se bojím co to je, jestli mi to nemohla Dr nějak extra podrazdit nebo nemohl se mi tam tím vyšetřením udělat nějaký zánět nebo tak?? Není to ani jako ms bolesti a na tu je asi i na mě ještě brzy, jsem teď 29.dc…
Do toho mě asi 3 dny hrozně pálili oči, měla jsem je suché jak blázen a na to jsem nikdy netrpěla, jeden den mě hrozně bolela kolena. myslite že to můžou být všechno priznaky blížící se ms? Nikdy jsem tohle neměla, někdy jen před ms bolest břicha, teplota, bolestivá prsa a to teď nemam. Tak se začínám trošku bát jestli se mi nemohl rozjet nějaký zánět po té prohlídce a tělo s ním takhle bojuje ☹ dva dny jsem i byla hrozně unavená a celé odpoledne prospala ☹
Prosím, nemáte někdo podobnou zkušenost?

j.a.n.i
17. říj 2017

@pradlenka Pochybuju, že by se jakýkoliv gynekologický zánět projevoval pálením očí a bolestí kolen...

pradlenka
autor
17. říj 2017

@j.a.n.i tak mě jde o to že tělo by prostě bojovalo se zánětem a je celkově oslabené. Když má člověk treba chřipku tak taky bolí klouby a svaly