Bolesti. Nemá někdo zkušenost?

29. dub 2024

Zdravím, nemáte někdo s něčím podobným zkušenost. Vždy když přijde ms, tak druhý den docela trpím, ale co beru antikoncepci, tak se to docela dá, bez ní nemůžu vylézt ani z postele, ale vždy když mi to skončí, tak mě strašně bolí jakoby kostrč a i když jdu čůrat a po, tak mě to dole hrozně bolí. Na urologii jsem byla a tam žádný problém nevidí, na gynekologii taky ne a já jsem z toho už zoufalá. Je to tak každý měsíc už cca dva roky. Vždy po týdnu to samo přejde.

rosalindamelinda
29. dub 2024

A kolik je ti let, máš už děti? Menstruační cyklus máš pravidelný? Možná bych se zeptala nějakého fyzioterapeuta, jestli by třeba nepomohlo nějaké cvičení.

autor
29. dub 2024

@rosalindamelinda mám dvě a je mi 30, před dětmi to bylo ok

rosalindamelinda
30. dub 2024

Tak pokud máš silné bolesti, kdy ani na urologii ani na gynekologii neodhalili o co se jedná. Tak mě ještě napadá skočit teda za obvodním lékařem. Možná to tedy ani urologický ani gynekologický problém, ale je to jiný problém. Třeba s nějakými orgány v dolní části břicha. Co se teda zeptat obvodáka na magnetickou rezonanci apod.? Jinak už nevím. Nebo zkusit jet do lázní, prohřívat ten spodek. Zkusit cvičit, jak jsem psala atd.

xjahudka
30. dub 2024

ano, znám. Většinou to přejde tak za dva, tři dny po skončení ms. Když ne, tak pomůže mi jen fyzio, jemně srovná kostrč, kyčle, pánev a mám na chvíli klid (jako ne úplně, ale nešílím z každého zvednutí z postele nebo židle).

autor
30. dub 2024

@xjahudka mě to přejde až téměř za týden 😕

autor
30. dub 2024

@xjahudka a já to nemám při pohybu, mám to i v klidu

xjahudka
30. dub 2024

Zkusila bych fakt tu fyzioterapie nebo rehabilitace. Za zkoušku nic, ale věřím že to pomůže. Bylo mi řečeno, že se to moc překrví a blokne, pohne...

autor
30. dub 2024

@xjahudka zkusím, díky