Gynekolog HK, Jaroměř. Doporučíte, prosím?

fenynek
5. zář 2022

Prosím máte někdo doporučení na dobrého doktora? Příjemného. Co vysvětlí a hlavně nejste od něj za 5 sekund i s prohlídkou hotový. Nenutí těhotenské balíčky, HA při prvním problému. Mám skvělého v Praze, ale při případném těhotenství dojíždět nechci. Znám v Hk jen paní doktorku Kárníkovou a tu opravdu nechci. Děkuju ta zkušenosti a tipy.

sweetest
5. zář 2022

@fenynek Já jezdím do Opočna a naprostá spokojenost 🙂 https://gynekologieopocno.cz/blog/cenik.pdf#nas...

emillyhk
5. zář 2022

@fenynek V Hradci MUDr. Šárka Novotná na poliklinice III. Moc příjemná, vysvětlí, co je potřeba, na pacienty má nějak rozumně vyhrazený čas (nespěchá, ale taky to zbytečně nezdržuje jako právě Kárníková 😉)

malanoha
5. zář 2022

Jedině dr Bestvina, je nelepší pod sluncem, jezdim za ním 70km.. ✌️

martulka88
5. zář 2022

Jezdím mnoho let k doktorce Duškové - za mne spokojenost. Jinak ještě skvělý doktor je dr.Štěpán Martin (pracuje v porodnici) - gynekologii dělá i jeho otec a bratr - s těmi zkušenost nemám (moje mamka zažila otce a říkala, že byl skvělý). A dost se chválí Bestvina - ségra byla u něj kdysi na screeningu a byl velmi příjemný.

gbp
5. zář 2022

@fenynek ja chodim k pani doktorce Alene Kubečkové. jsem naprosto spokojená. pracuje i v Sanusu, ale na Bavlně ma svoji ordinaci. ma dobry ultrazvuk, dela i screeningy, je mlada, pokrokova a hlavne mi nikdy nic nenutila, vzdy me vyslechla a vse perfektne vysvetlila. a jeste teda pokud se chystas na tehotenstvi, tak zadny tehotensky balicek mi nikdy nenutila, platila sem je 1. screening, ultrazvuk mi dela pokazde (ted sem tehotna) a super je, ze hned vedle je laborator, takze na odbery a test na cukrovku sem nikdy nemusela nikam extra.

luucia
5. zář 2022

@fenynek chodim k dr Novotne na PK na Benesovce. Chodila jsem dřív k Dr Štěpánovi, ale na něj se pořád dlouho čeká, ale jinak byl taky skvělej

rennni
5. zář 2022

Dr. Martin Štěpán, za mě spokojenost, ale jeho hlavní práce je na porodnici, soukromou praxi má jen vedlejší..a i jeho bratr a otec jsou dobří... a naopak naprosto nedoporučuji dr. Farraga

martt
5. zář 2022

@fenynek Já chodím k Mudr.Luďek Boudyš v Malšovicích. Za mne super lidský přístup a když jsem čekala druhého syna a byla jsem u něj na kontrole s tím, že jsem se ho ptala jestli si mohu vzít nějaký prášek na bolení hlavy , že mne strašně bolí hlava. Tak mne pak ještě sám od sebe odpoledne volal jak se cítím jestli mne ta hlava trochu polevila.

klokanka31
5. zář 2022

@fenynek Kdyby nebyl problém dojet kousek dál, tak v Dobrušce je dr.Bejdová, naprostá spokojenost.

martinka_91
7. zář 2022

Take chodim MUDr.Boudys a celkova spokojenost.