Je možné, že kapky na prdíky přestaly účinkovat?

veru11
18. srp 2014

Holky, chtela bych znat vase zkusenosti. Malemu je 8 tydnu, od jeho 2. tydne davame pred kazdym kojenim Espumisan a 1x 5 kapek BioGaia. Do ted bylo vse ok, zadne boleni. Od vikendu vsak bojujeme... Napadli me, jestli si treba jeho telo na Espumisan nezvyklo a on jiz neucinkuje? Mate zkusenosti?

viktorkaja
18. srp 2014

Ja bych to spis videla na nesnasenlivost bilkoviny kravskeho mleka.,ktere muze delat takoveto problemy.

martinakl
18. srp 2014

Může to asi být tím.. nebo třeba něco, co jsi jedla? Může o mít spoustu důvodů...

krabice1983
18. srp 2014

My taky ze začátku dávali Espumisan, dávala jsem si pozor na jídlo, co jím, aby netrpěli nadýmáním, ale to bys nemohla jíst nic, po měsíci věku jsme začali dávat Baby-Calm, byli o něco lepší než Espumisan, ale na každého může platit něco 😉 jiného

daskagal
19. srp 2014

Já bych nestrašila nesnášenlivostí bílkoviny kravského mléka. Taky jsme měly tento problém a malá je po vyšetřeních úplně vpořádku. Jen je tak zaplynovaná, že kapky na ni neúčinkují. Ale už si umí dost pomoct sama. Vyzkoušej jiné kapičky třeba Baby Calm, je na jiné bázi. Tělo si určitě zvyknout může, je to docela logické. 😉

gletnulka
19. srp 2014

U obou mých dětí, které měly docela silné koliky a dcera asi do 5. měsíce, kapky neúčinkovaly..Bio gaia u syna asi 14 dní možná trochu, ale bez rourky se nevykadil docela často.. A u obou dětí jsem taky zjistila, že je úplně jedno, jestli matka u kojení drží nebo nedrží nějakou dietu, protože řvali stejně furt stejně moc 🙂) Jo a alergie na bílkovinu..toho bych se zatím fakt nebála. Syn měl i krvavé hleny ve stolici, byla fosorově zelená, brčálově zelená, páchnoucí kysele, všichni mě strašili a je úplně v pohodě..Prostě si ty jejich střeva musí zvyknout, to je logické..🙂 Chce to čas, neboj 🙂

pepibubu
19. srp 2014

Kapky nám nefungovaly nikdy. Co fungovalo stoprocentně - masáž bříška (jednou měl táta obsah střev na tričku 😀 ) a mastička Pupík.

abalajda
19. srp 2014

Nám pomáhali takové ty kapky se slonem,Espumisan jsem nikdy nezkousela a masáž bříška,to zabrali vždycky,jen bacha,lítá to pak celkem daleko...🙂 Dávala jsem i teplé obklady na bříško,když uz to bylo neúnosné...

simculajs
19. srp 2014

Mám úplně stejnej pocit ☹ dva dny jsem je vysadila (horor) a teď mi přijde, že už je to zase lepší..

25jaja
26. zář 2014

My jsme od příjezdu z porodnice dávali Espumisan (ten se může už od narození), masírovali jsme a pak hodně chovali v tygříkovi - to pomáhalo 😉 ...mělo to zlepšující tendenci...tak jsem asi ve 2. měsíci s kapičkama přestala a zas se to trochu zhoršilo, prdíkovej večerní záchvat 😢 ...tak jsem zas honem kapky nasadila 😲 Teď už máme po problémech.

breadfish
2. pro 2014

No to nevím, Espumisan obsahuje simeticon, co působí ve střevě miminka, a že by jen tak přestal, to se mi nezdá. Kolik kapiček dáváte? Stačí obyčejně pět, ale pokud miminko hodně pláče, co zvýšit dávku? A taky bych se zaměřila na tvůj jídelníček, pokud kojíš.