Lze otěhotnět při používání antikoncepčních náplastí?

jokoko
13. bře 2016

Ahoj 🙂
Mám takový problém 😕 Strašně moc bych chtěla otěhotnět, dejme tomu cca do dvou až tří měsíců. Ale.....Používám antikoncepční náplasti a nemohu je přestat používat, protože by to bylo příteli podezřelé.. 😖 On totiž miminko momentálně nechce, říká, že máme ještě na dítě čas. Jinak by ho chtěl samozřejmě také a moc se na něj těší, ale prostě prý ne teď. Takže sice vím, že to není asi moc dobrý nápad nebo to není vůči příteli fér, ale chtěla bych otěhotnět tak trochu potají a dělat vše proto, abych otěhotněla bez jeho vědomí 😅 Možná si říkátě, že jsem cvok 😀 ale miminko bych těď opravdu moc chtěla, jen přítel chce čekat ☹ Chtěla bych se tedy zeptat na nějaké rady nebo zkušenosti, jak zaručeně otěhotnět..? 😨 🙂

aselinka
13. bře 2016

Já bych to na tvém místě nedělala, abys za pár měsíců nezakládala diskuzi, jak tvůj přítel nechtěl mimi a ty to nechápeš.Je to na něj velký podraz.Najdi si někoho jiného, nebo počkej, až čas nastane a přítel bude chtít

andrejka3741
13. bře 2016

To je podraz, který málokterý chlap rozdýchá. Pokud jsi připravená na variantu, že z tebe bude možná matka samoživitelka, tak směle do toho.

Dítě musí chtít oba. To je základ. Tak neblbni a pokud ti na příteli záleží, nebud blbá a nedělej takovou hloupost.

monikagurthova
13. bře 2016

@jokoko Jako tohle by byla od tebe hrozná podpasovka a bylo by to vůči příteli hodně nefer. Uvědom si, ze dítě je obou, ne jen tvoje, a proto ho musí chtít oba. Aby se ti to nevymstilo a nezůstala pak na miminko sama. Co je ZŠ problém počkat, az na to i on bude připraveny? tohle tvoje jednání není partnerské, ale sobecké....

kika_21
13. bře 2016

@jokoko Aby z přítele nebyl nepřítel, snaž se ho spíše přesvědčit.

jokoko
autor
13. bře 2016

Dobře, pokud přítele přesvědčím 🙂 tak potom máte nějaké rady na zaručené otěhotnění? 🙂 Nebudu se do toho pouštět bez jeho vědomí, máte naprostou pravdu 🙂 Byl to hloupý nápad a vznikl nejspíš jen ze zoufalství, protože po dítěti toužím už hodně dlouho a mám strach že pokud budu čekat a čekat tak nakonec si přítel řekne až mě bude 40 tak teď už můžeme mít miminko a to už pak bude problém otěhotnět ☹

daasenka85
14. bře 2016

@jokoko měla jsem to tak s bývalým a našla jsem si jiného partnera, se kterým jsem se pokoušela o miminko po párměsíční (ccca půl roku) známosti. Vyšlo to "až" po roce a čtvrt snahy (mezitím 2 neúspěšná těhu) a bylo to akorát 😉

sarivojvodova
14. bře 2016

@jokoko Ahojky, pominu co si tady psala předtím. :D Trdlo. Kolik ti je jestli se můžu zeptat a kolik je příteli a máš nějaké zdravotní problémy? A jak dlouho jste spolu? 🙂

monikagurthova
14. bře 2016

@jokoko zaručeně typy asi nejsou u každé ženy je to individuální jedna otěhotní hned co vysadí antikoncepci někomu to trval dyl (nam například 3 roky). Záleží na tom kolik je tobě, příteli, jestli kourite pijete, jak jsi na tom se zdravím a tak. Hodně děla i psychika. A jeste jedna rada pokud přítel bude odmítat, tak bych si asi našla jiného.....je fakt, ze ve 40 to pak půjde těžko

kika_21
14. bře 2016

@jokoko Srovnat se vnitřně, přesvědčit se, je-li to ten, s kým mi stojí za to mít děti a mít jiné-spíše tedy i jiné zájmy.To už podle toho, co ráda děláš. 🙂

hojda
14. bře 2016

@monikagurthova Já to pochopila spíš, tak jestli je nějaká teoretická možnost otěhotnění s touto antikoncepcí. že by to slečna pak svedla na selhání antikoncepce.

monikagurthova
14. bře 2016

@hojda tak slečna uz pak psala níže, ze se pokusí přítele přemluvit 😉

hojda
14. bře 2016

@monikagurthova Aha,já četla jen ten dotaz a pak jsem zahlídla tvoji odpověď.

kacca11
14. bře 2016

Nemyslim, jsi, ze jsi cvok, jsi neco daleko horsiho, podvodnice toho nejvetsiho kalibru, sobec, co mysli jen na sebe, bez ohledu na pritele a pripadne dite. Priznavam, ze z tveho zameru se mi dela zle.

Doufam, ze si to rozmyslis a na potomkovi se domluvite.

kolibricek36
14. bře 2016

měli by jste chtít oba, je to pak snažší, i podpora přítele, kdyby se to podařilo a pak bys potratila ....

pet_tep
14. bře 2016

@jokoko Také by mě zajímalo, kolik je vám let (tobě i partnerovi) a jak dlouho spolu jste/žijete. Jinak podraz nedělej. Dobře, že jsi tuhle myšlenku - byť ze zoufalství - už zavrhla sama. Na miminko musíte být dva a věř mi, vím moc dobře o čem mluvím. Já taky čekám, až se na to bude partner cítit a žádné podrazy mu nedělám a to jsem už v kategorii "stará prvorodička" a po miminku toužím. Jinak pokud se pak dohodnete a budete se chtít oba o miminko pokusit, existuje tu jakási wiki: https://www.modrykonik.cz/snazime-se-o-dite/ 🙂 A tam toho najdeš asi hodně...

aselinka
14. bře 2016

@aselinka Jsem moc ráda, že zakladatelka snad dostala rozum.😉

jokoko
autor
15. bře 2016

@sarivojvodova Ahoj 😅 Mě je 25 a příteli 30, jsme spolu téměř dva roky a žádné zdravotní problémy nemám 🙂

jokoko
autor
15. bře 2016

Jinak všem vám děkuji za odpovědi 🙂 Včera při večeři jsem příteli opět nenápadně řekla, že bych chtěla dítě 😕 Nic neříkal, nehádali jsme se a pak jsme si užili báječný sex, tak uvidíme 😅 🙂

luckylee
15. bře 2016

Hele ja taky chtela hrozne moc dite.Vsechny myslenky jsem mela jen kolem miminek.S pritelem jsem si sedla a rekla mu to,ikdyz jsem vedela ze chtel jeste chvilku pockat ale deti si pral.Logicky jsem vysvetlila ze bych dobrala krabicku antiny,takze mesic a pul a pak bychom to nechali prirode.Ze se muzeme snazit klidne rok+dalsi mesice tehotenstvi,takze by to miminko tady nebylo z niceho nic.Vse jsme i spocitali jestli v pohode vyjdem financne.Jela jsem na sluzebku,tak jsem mu rekla at si to behem toho tydne rozmysli poradne,ze to je prece jen velka zmena.On nakonec rekl ze pokud si myslim ze to opravdu zvladneme tak do toho pujdem.Ja za mesic dobrala antinu a hned druhy mesic uz 2carky na testu.Trvalo nejakou chvili nez jsme se z te rychlosti vzpamatovali a chlapovi to trvalo o dost dyl.Vlastne az ucitil prvni kopance tak mu to doslo a ted se hrozne na maleho tesi.Podraz by ti neodpustil a tyhle city taky chlapi moc nechapou tak na nej musis logicky.🙂 A nejlip at k rozhodnuti dospeje sam.Hlavne netlsc a drzim pesti.😊

sarivojvodova
15. bře 2016

@jokoko Takže skoro jako u nás, akorát příteli je 29 a mě 21. Dítě taky nechtěl teď, ale nemám jeden vejcovod a vaječník a o dvě už jsme přišli proto do toho šel takle že to chce, zkus mu nadhodit, že ve tvém věku je opravdu čas a pak se může něco stát.