Boty pro ročního chlapečka. Jaké jsou ty pravé?

Zodpovězené
4. zář 2019

Dobrý den,

synovi bude za týden rok a obchází nábytek, nebo chodí za ruku. Už zkouší i pár krůčků sám bez opory. A tak bych chtěla koupit už nějaké lepší boty, ať se mu dobře chodí. Ale vůbec nevím, jaké by byly ty pravé.

Děkuji za radu!

Dobrý den,

nejlépe takové, které nožku neomezí ani nezatíží - lehké, bez podpatku, se správným tvarem špičky, s dobrým nadměrkem do délky i do šířky, které dobře sedí okolo kotníku a nártu, ve kterých bude chodit ideálně stejně jako naboso.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot